Służby

Działaj z nami!

Służba dziecięca, młodzieżowa i młodzi dorośli

Napisałem wam, młodzieńcy, gdyż jesteście mocni i Słowo Boże mieszka w was, i zwyciężyliście złego.

Silny, stabilny, zakorzeniony w Słowie Bożym, pewny tego, w co wierzy i kim jest. Zwycięski, nie do zatrzymania!

Takich młodych ludzi wzbudza apostolski kościół. Takich ludzi potrzebuje świat dzisiaj.

I od takich ludzi zależy nasze jutro.

24.06 Revival 469

Służba modlitwy

Modlitwa wstawiennicza Kościoła. Indywidualne wsparcie w modlitwie

Modlitwa wstawiennicza Kościoła odbywa się dwa razy w tygodniu stacjonarnie oraz online.

Oprócz ogólnych spraw kościoła i kraju modlimy się również o indywidualne potrzeby ludzi.

Liderem tej służby jest pastor Ula Podżorska.

Jeśli masz prośbę modlitewną lub chcesz dołączyć do zespołu, napisz do nas.

Prośba o modlitwę

Służba ewangelizacyjna

Gdziekolwiek Bóg otwiera drzwi, tam idziemy, aby być rękoma i stopami Jezusa Chrystusa na ziemi.

Ewangelizacja to nie tymczasowe działania, ale nasz styl życia.

Głosimy Ewangelię Jezusa Chrystusa na ulicach Warszawy, organizujemy koncerty uwielbienia w okresie wiosenno-jesiennym na warszawskiej Starówce, chodzimy do szpitali, by modlić się o chorych, prowadzimy wyjazdy misyjne do różnych miast w Polsce.

Liderka: Anna Brzezińska

DSC05219 Copy

Małżeństwo i rodzina

Wsparcie dla narzeczonych i młodych małżeństw

Przyszli małżonkowie spotykają się indywidualnie na naukach i przygotowaniach do małżeństwa.

Spotkania prowadzą pastor Robert Niemiec z żoną Hanną.

Jeśli potrzebujesz wsparcia skontaktuj się mailowo: r.niemiec@kosciolchwaly.pl.

Event Mszczonów 64

Służby techniczna, porządkowa, tłumaczenia

Łączymy pasje z umiejętnościami, aby każdy uczestnik nabożeństwa czuł się jak w domu.

Przygotowanie, obsługa techniczna i transmitowanie nabożeństwa wymaga zaangażowania ponad dwudziestu osób.

Służby techniczne pracują pod wodzą Adama Bartosa oraz Sławka Skiby.

Służba porządkowa prowadzona jest przez Sylwestra Panka.

Tłumacze pracują pod kierunkiem Emila Onyszczuka.

Jeśli masz skończone 16 lat, zapraszamy serdecznie do dołączenia do jednej ze służb.

Event Mszczonów 14 (1)

Catering, kawiarnia

Aromatyczna mała czarna, puchate ciacha, chrupiące kanapki.

Tworzymy przestrzeń do wspólnego spędzania czasu. Gawędzimy przy kawie i herbacie. Poznajemy się i budujemy relacje. W trakcie dużych wydarzeń Kościoła obsługujemy z radością przyjezdnych gości.

Zapraszamy 30 minut przed oraz po każdym nabożeństwie.

KCH Chrzest03

Księgarnia stacjonarna

Książki, muzyka, nauczania, magazyn chrześcijański „Głos"

Księgarnia jest czynna pół godziny przed i po każdym nabożeństwie Kościoła. Prowadzimy również sprzedaż Biblii.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem większej ilości publikacji skontaktuj się z nami: tel. 534 841 254 lub wyślij do nas wiadomość mailem: sklep@ndp.org.pl.

Odwiedź też sklep internetowy naszego wydawnictwa Fundacja Nadzieja dla Przyszłości.