• dostosowanie serwisu do potrzeb użytkowników,
  • tworzenie statystyk oglądalności serwisu,
    utrzymanie sesji Użytkownika ( po zalogowaniu ), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła.

Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki.

określenia statystyk Google Analitics to: _utma, _utmc, _utmz.

Użytkownik może zdecydować o zapisywaniu bądź nie ciasteczek w ustawieniach przeglądarki.

• W przeglądarce Firefox: Opcje≥ Prywatność
  • W przeglądarce Chrome/Edge : Ustawienia ≥ Ustawienia zaawansowane≥ Prywatność ≥ Ustawienia treści
  • W przeglądarce Internet Explorer : Narzędzia≥ Opcje internetowe ≥ Prywatność (pozwala wybrać różne poziomy ochrony ) ≥ Zaawansowane

W każdej przeglądarce ustawienia ciasteczek ustawia się osobno.
Serwis Kościół Chwały nie dokonuje sprzedaży ani nie udostępnia ciasteczek podmiotom trzecim.