Pastorzy

Urszula i Marcin Podżorscy

Pastorzy

Urszula i Marcin Podżorscy

Założyciele Kościoła Chwały i jego główni pastorzy.

Pastor Marcin Podżorski – pełni funkcję przewodniczącego Rady Kościoła.
Inicjator Szkoły Bożych Liderów (stacjonarnej szkoły biblijnej w Warszawie) oraz Szkoły Przywództwa. Autor książki „Kościół pełen chwały”.Z wykształcenia prawnik.

Pastor Urszula Podżorska – wspiera męża w realizacji wizji i prowadzi modlitwę wstawienniczą Kościoła. Z zawodu śpiewaczka operowa. Razem wychowują córkę i syna.

Janusz Szarzec

Janusz Szarzec

Pastor

Pastor w Kościele Chwały, teolog, absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Nauczyciel Słowa Bożego, dziekan Szkoły Bożych Liderów, Szkoły Przywództwa i mówca konferencyjny.

Jeden z inicjatorów pionierskiej działalności zakładania i budowania niedenominacyjnych kościołów w naszym kraju. Od 30 lat czynnie działa w służbie. Rozległa wiedza teologiczna w połączenia z bogatym doświadczeniem w dziedzinie praktyki życia kościoła umożliwiają mu prowadzenie ludzi do realizacji ich powołań.

Mieszka wraz z żoną w Warszawie.

Urszula Matan

dr Urszula Matan

Pastor

Pastor uwielbienia w Kościele Chwały i wiodący wokal w zespole Sound of Glory.

Z wykształcenia muzyk i pedagog, doktor wokalistyki, wieloletnia śpiewaczka operowa. Ma ponad 30 letnie doświadczenie w służbie. Jest autorką licznych pieśni, przez lata wykształciła nowe pokolenie ludzi oddanych uwielbieniu.

Wraz z mężem i synem mieszka w Warszawie.

Robert Niemiec

Robert Niemiec

Pastor, ewangelista, perkusista.
Z Kościołem Chwały w Warszawie związany od 2015 roku. Człowiek o wielkim sercu.

Wspiera aktywnie prace ewangelizacyjno - misyjne Kościoła. Razem z żoną Hanią prowadzi cykliczne spotkania dla narzeczonych i młodych małżeństw. Od lat wierzy i modli się o Polskę rozpaloną ogniem dla Jezusa.

Prywatnie spełniony mąż i bardzo dumny Tata radosnej czwórki.

Marta Wróbel

Marta Wróbel

Pastor

Pastor w Kościele Chwały i Prezeska Zarządu Fundacji Nadzieja dla Przyszłości. Redaktor naczelna magazynu chrześcijańskiego "Głos". Wydawca. Wykładowca w Szkole Bożych Liderów oraz w Szkole Przywództwa. Zawodowo doradca w zakresie filantropii indywidualnej oraz pozyskiwania funduszy.

Agnieszka Onyszczuk

Agnieszka Onyszczuk

Pastor

Pastor w Kościele Chwały, nauczyciel Słowa Bożego, wykładowca w Szkole Bożych Liderów oraz w Szkole Przywództwa, mówca konferencyjny.

Jej służbę charakteryzuje silne prorocze wejrzenie i prowadzenie ludzi do osobistej i duchowej wolności. Z zawodu dziennikarz telewizyjny. Wraz z mężem i dwojgiem dzieci mieszka w Warszawie.