Sound of Glory

24.06 Revival 480
Zdjecie 133
Zdj 030
Zdj 044

Czym jest uwielbienie ?

Zespół Sound of Glory

Sound of Glory prezentuje zupełnie nową jakość we współczesnej muzyce chrześcijańskiej. Dzięki niekonwencjonalnym brzmieniom, dynamizmowi i proroczemu uwielbieniu słuchający mogą doświadczyć obecności Ducha Świętego – wejść w sferę ponadnaturalną – do miejsca, w którym wszystko jest możliwe.

Uwielbienie, które otwiera niebo

Kiedy niebo zstępuje na ziemię, manifestuje się Boża obecność, rozpalana jest miłość do Jezusa i pragnienie służenia Jemu, dzieją się cuda, ludzie są uwalniani, uzdrawiani, powoływani do służby, otrzymują słowa prorocze, kierunek dla swojego życia, siłę do pokonywania wyzwań i przeciwności.

Przyszedł czas, aby Polska oddawała Bogu uwielbienie, jakie Mu się należy. Uwielbienie, które otwiera niebo i zmienia oblicze tej ziemi!

„Heaven’s Invasion”

Płyta zespołu Sound of Glory „Heaven’s Invasion”

Odważ się, włącz, posłuchaj, uwielbiaj razem z nam i módl się, a doświadczysz inwazji nieba w swoim życiu i mocy Królestwa Bożego.

Lider zespołu uwielbienia

Urszula Matan

Pastor

dr Urszula Matan
Pastor

Pastor uwielbienia w Kościele Chwały i wiodący wokal w zespole Sound of Glory.

Z wykształcenia muzyk i pedagog, doktor wokalistyki, wieloletnia śpiewaczka operowa. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w służbie. Jest autorką licznych pieśni, przez lata wykształciła nowe pokolenie ludzi oddanych uwielbieniu.