Misje

IMG 2915(3)

Kenia

Pod koniec 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę z lokalnymi kościołami w zachodniej części Kenii, niedaleko Jeziora Wiktorii.

Pastorzy, którzy skontaktowali się z nami, pragną być częścią wizji Kościoła Chwały i traktują nas jako swój dom duchowy.

Wierzą, że chrześcijanie mogą żyć zwycięskim życiem, prowadzą szerokie działania ewangelizacyjne zarówno w okolicznych wioskach, jak i wśród społeczności Masajów.

Misja w Kenii Chcę wesprzeć
Pakistanjpg

Pakistan

Od 2019 r. regularnie współpracujemy z kościołem pastora Vicky’ego Erica w Lahau, który prowadzi działalność misyjną, charytatywną oraz edukacyjną. Opiekuje się najuboższymi i wdowami, działa na rzecz równouprawnienia kobiet i zapewnia edukację 150 dzieciom.

Pastor Vicky organizuje też wyjazdy ewangelizacyjne do okolicznych wiosek. W sercu ma głębokie pragnienie, aby powstały tam kościoły, w których ludzie będą mogli doświadczyć Jezusa.

Misja w Pakistanie Chcę wesprzeć
UA GRANICA 2

Ukraina

Kościół Chwały oraz Fundacja Nadzieja dla Przyszłości od wybuchu wojny w lutym 2022 r. angażują się w pomoc ofiarom wojny w Ukrainie, w tym ukraińskim kościołom oraz uchodźcom w Polsce.

Misja na Ukrainie Chcę wesprzeć

Maria Brzezińska

Lider

Lider służby:

Maria Brzezińska - koordynatorka misji zagranicznych, od ponad dekady ewangelizuje oraz głosi Słowo w różnych miastach w Polsce.
W przeszłości liderka grupy młodych dorosłych w Kościele Chwały w Warszawie.

W jej sercu jest wspieranie wierzących w krajach rozwijających się do wchodzenia w zwycięskie życie pełne przełomów w Bogu.