GLORY CONFERENCE | KONFERENCJA CHWAŁY

Boża Chwała to Jego moc, piękno i majestat objawiające się pośród zwykłych ludzi. Kościół Jezusa Chrystusa to miejsce, w którym każdy człowiek powinien móc doświadczyć przemieniającego życie spotkania z potężnym, kochającym Bogiem i otrzymać od Niego realne odpowiedzi. Naszą wizją jest, by poprzez Konferencje Chwały – każdy miał dostęp do Bożej mocy, mądrości i radości. By każdy mógł otrzymać swój cud, przełom i siłę do zwycięskiego życia.

Konferencje Chwały to także miejsca wyposażenia i posilenia dla osób usługujących. Wierzymy, że Bóg odnawia w Europie apostolską siłę do budowania kościołów, które wywrą trwały wpływ na miasta i regiony. Boża Chwała zawsze prowadzi człowieka, rodziny, społeczności i narody do transformacji.

Polscy i zagraniczni usługujący, pełne praktycznej mądrości nauczanie Słowa Bożego, poruszające serca uwielbienie, modlitwa o ludzi.

Bądźmy z nami 20 kwietnia w Warszawie – czekamy na ciebie!

Boża Chwała zawsze prowadzi człowieka, rodziny, społeczności i narody
do transformacji

Mówcy

N3 Pmp

Pastor Marcin Podżorski

Starszy pastor Kościoła Chwały. Inicjator Szkoły Bożych Liderów (szkoły biblijnej w Warszawie) oraz Szkoły Przywództwa. Autor książki „Kościół pełen chwały”. Z wykształcenia prawnik. Prywatnie kochający mąż i dumny tata dwojga dorosłych dzieci.

Gloryconference Zdjecia Kwadrat2

Duane i Deborah Swilley

Biskup Duane Swilley służy Bogu przez niemal całe swoje życie. Już jako dziecko podróżował z rodziną, śpiewając i przemawiając w kościołach na całym świecie. Wielu jego przodków i krewnych było kaznodziejami. To nie pozostało bez wpływu na jego drogę życiową. W wieku 22 lat ożenił się z Deborą Lynn Creech i są małżeństwem od 50 lat. Oboje uważają, że ich związek jest wielką przygodą.

Mając 50 lat doświadczenia w służbie oraz czerpiąc z wielopokoleniowej spuścizny swojej rodziny, Swilleyowie dysponują wyjątkowymi kwalifikacjami i namaszczeniem, aby prowadzić Boży lud, zarówno w skali lokalnej, jak i międzynarodowej. Obecnie podróżują po świecie, wyposażając liderów, małżeństwa i rodziny w poselstwo nadziei i zwycięstwa, które zostanie przekazane kolejnym ludziom i kościołom w różnych kręgach kulturowych.

Duane i Deborah mają duchowe dzieci i rodzinę w najróżniejszych częściach świata,  dokładają starań w wierze, by budować silne małżeństwa, rodziny i liderów.

Gloryconference Zdjecia Kwadrat3

Dr. Peter Gammons

Ewangelista, znawca Biblii, mówca. Dr Gammons od ponad 40 lat podróżuje po świecie i głosi z mocą Ewangelię Jezusa Chrystusa. Odwiedził ponad sto krajów na świecie. Dr Gammons jest również autorem książek, a jego prace przetłumaczono na wiele języków.

Bilety

Dodatkowe spotkania z gośćmi Glory Conference w Polsce

Duane i Deborah Swilley

• 14 kwietnia godz. 10:00, ul. Skibicka 5, Kościół Chwały w Warszawie
  • 16 kwietnia godz. 9:00-12:00, Szkoła Bożych Liderów, ul. Skibicka 5, Kościół Chwały (wstęp płatny, na miejscu w recepcji)
  • 17 kwietnia, Katowice, godz. 18:30, Kościół Chwały w Katowicach, Obroki 109
  • 18 kwietnia, Kraków, godz. 19:00, Ukraińska Społeczność Kościoła Chwały w Krakowie, Hotel Sympozjum, ul. Kobierzyńska 47.

Dr. Peter Gammons

• 19 kwietnia godz. 19:30, ul. Skibicka 5, Kościół Chwały w Warszawie
  • 21 kwietnia godz. 10:00, ul. Skibicka 5, Kościół Chwały w Warszawie
  • 22 kwietnia godz. 9:00-12:00, Szkoła Bożych Liderów, ul. Skibicka 5, Kościół Chwały (wstęp płatny, na miejscu w recepcji)

Glory Conference odbędzie się w Centrum E10, ul. Elektronowa 10 w Warszawie.

Konferencja będzie tłumaczona symultanicznie ze sceny na język polski i angielski.

Cena biletów nie obejmuje posiłku. Na miejscu konferencji będzie możliwość odpłatnego skorzystania z kawiarenki. Posiłek obiadowy we własnym zakresie. W pobliżu znajdują się galerie handlowe oraz sklepy.

Bilety na konferencję dostępne w sprzedaży on-line do 20 kwietnia.

Organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi wieku od 6 do 12 lat.

Nie, bilety nie podlegają zwrotowi.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z naszym biurem:

Hanna Niemiec tel. +48 534 827 836; e-mail: h.niemiec@ndp.org.pl

Logondp