WEEKEND 19-21 LIPCA I WARSZAWA

Kościół Chwały oraz Kościół River w Warszawie zapraszają serdecznie na weekend pełen mocy Ducha Świętego!

Przed nami trzy dni, podczas których doświadczysz głębokiego działania Bożego na wielu płaszczyznach. Naszymi gośćmi będą: ewangelistka Melissa Swindle - Szinyi wraz z mężem Edmondem Szinyi, człowiekiem biznesu.

W piątek wieczorem zapraszamy na wieczór uwielbienia połączony z modlitwą o potrzeby ludzi. W sobotę przez cały dzień będą spotkania poświęcone finansom (rejestracja poniżej poprzez formularz), a w niedzielę zapraszamy na nabożeństwo z usługą gości! Spodziewamy się eksplozji Ducha Świętego!

Chcesz usłyszeć głos Boży?
Potrzebujesz odpowiedzi z nieba?
Chcesz być napełniony duchem wiary?
Szukasz planu i przeznaczenia dla swojego życia,
Potrzebujesz uzdrowienia i Bożego cudu?
Nie wiesz jak wejść w przełom finansowy, aby wypełnić Boże plany i powołanie?

Bądź z nami w ten weekend w Warszawie!

Do zobaczenia!

Obfite życie i pełnia radości

Mówcy

Mowcy3

Pastor Marcin Podżorski

Starszy pastor Kościoła Chwały. Inicjator Szkoły Bożych Liderów (szkoły biblijnej w Warszawie) oraz Szkoły Przywództwa. Autor książki „Kościół pełen chwały”. Z wykształcenia prawnik. Prywatnie kochający mąż i dumny tata dwojga dorosłych dzieci.

Mowcy

Ewangelistka Melissa Swindle - Szinyi

Absolwentka Rhema Bible Training College w Stanach Zjednoczonych. Pracowała m.in. w Kenneth Hagin Ministries, była częścią Eagle Mountain International Church (Kenneth Copeland Ministries). Dotarła z ewangelią do 26 krajów na świecie.

Najczęściej głosi na takie tematy jak duch wiary, modlitwa, uzdrowienie oraz działanie Ducha Świętego. Podczas jej posługi dzieją się cuda, a ludzie odzyskują zdrowie. Prowadzi ludzi do życia pełnego obfitości w Jezusie Chrystusie.

Mowcy2

Edmond Szinyi

Chrześcijański biznesmen, projektant przemysłowy i właściciel firmy inżynieryjnej. Prowadził projekty dla takich marek jak Audi, Lamborghini, Mercedes i Porsche.

Wierzy, że można prowadzić chrześcijański biznes, który służy celom Królestwa Bożego: zbawianiu dusz i pozyskiwaniu finansowego błogosławieństwa dla Kościoła.

Wspólnie z żoną Melissą głosi ewangelię i zachęca innych do podążania za Jezusem.

Bilety

zakończenie

Dodatkowe spotkania z Melissą Swindle-Szinyi
oraz Edmondem Szinyi

• 19 lipca godz. 19:30, ul. Skibicka 5, Kościół Chwały w Warszawie (spotkanie bezpłatne)
  • 21 lipca godz. 10:00, ul. Skibicka 5, Kościół Chwały w Warszawie (spotkanie bezpłatne)

FAQ

Zjazd Szkoły Przywództwa odbędzie się w siedzibie Kościoła Chwały, ul. Skibicka 5, Warszawa-Okęcie

Wydarzenie będzie tłumaczone na język polski i angielski.

Cena biletów nie obejmuje posiłku. Na miejscu konferencji będzie możliwość odpłatnego skorzystania z kawiarenki. Posiłek obiadowy we własnym zakresie. W pobliżu znajdują się galerie handlowe oraz sklepy.

Bilety na konferencję dostępne w sprzedaży on-line do 20 lipca.

Organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi wieku od 6 do 12 lat.

Nie, bilety nie podlegają zwrotowi.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z naszym biurem:

Hanna Niemiec tel. +48 534 827 836; e-mail: h.niemiec@ndp.org.pl