Sound of Glory

Sound of Glory jest służbą uwielbienia w Kościele Chwały w Warszawie. Zespół prowadzi uwielbienie podczas nabożeństw Kościoła Chwały, bierze udział w ewangelizacjach w centrum Warszawy oraz regularnie wyjeżdża do kościołów lokalnych w całej Polsce.

Uwielbienie, które otwiera niebo

Sound of Glory prezentuje zupełnie nową jakość we współczesnej muzyce chrześcijańskiej. Dzięki niekonwencjonalnym brzmieniom, dynamizmowi i proroczemu uwielbieniu słuchający mogą doświadczyć obecności Ducha Świętego – wejść w sferę ponadnaturalną – do miejsca, w którym wszystko jest możliwe.

Uwielbienie, które otwiera niebo

Sound of Glory to styl życia ludzi oddanych Jezusowi

Kiedy niebo zstępuje na ziemię, manifestuje się Boża obecność, rozpalana jest miłość do Jezusa i pragnienie służenia Jemu, dzieją się cuda, ludzie są uwalniani, uzdrawiani, powoływani do służby, otrzymują słowa prorocze, kierunek dla swojego życia, siłę do pokonywania wyzwań i przeciwności.

Sound of Glory to styl życia ludzi oddanych Jezusowi

Liderzy

Urszula Matan

pastor uwielbienia w Kościele Chwały i wiodący wokal w zespole Sound of Glory. Z wykształcenia muzyk, doktor wokalistyki, wieloletnia śpiewaczka operowa. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w służbie. Jest autorką licznych pieśni, przez lata wykształciła nowe pokolenie ludzi oddanych uwielbieniu.

Paweł Haponiuk

lider zespołu Sound of Glory, multiinstrumentalista i aranżer, wieloletni lider uwielbienia Kościoła Chwały. W pracy z 30 osobowym zespołem kładzie nacisk na rozwój osobistej relacji z Bogiem oraz umiejętności muzycznych.

Zobacz klip promocyjny najnowszego albumu

Nowy album „Heaven’s Invasion”

Najnowszy album zespołu „Heaven’s Invasion” (Inwazja nieba) wydany w angielskim cechuje pełna energii muzyka, rockowe brzmienie, prorocze teksty, ale przede wszystkim charakter Królestwa Bożego, którego dynamika ma moc usunąć z nas wszystko co bezbożne i jednocześnie popchnąć nasze życie na właściwe tory.

Pobierz teksty i chwyty

Dyskografia

Kościół w ogniu

„Płyta ‘Kościół w ogniu’ wydana w 2018 r. to piąta płyta zespołu Sound of Glory – grupy uwielbienia Kościoła Chwały. Zaczyna się nowy czas wylania Bożego Ducha i manifestacji Jego mocy. Wierzę, że możesz tego doświadczyć, słuchając tej płyty”. Ula Matan, pastor uwielbienia

Posłuchaj na Spotify
Posłuchaj na iTunes

Worship LIVE

Prezentujemu dwupłytowy album CD + DVD nagrany w 2012 r. przez zespół uwielbienia Kościoła Chwały – Sound of Glory (dawniej Grupa JJP). Płyty zawierają zapis uwielbienia, nagrany na żywo podczas konferencji przebudzeniowej z pastorami Steve’em i Kathy Gray z USA, która odbyła się na początku maja 2012 r. w Warszawie.

Posłuchaj na Spotify
Posłuchaj na iTunes