Menu Zamknij

Młodzież 13-18 lat

Odpowiedzialni za pokolenie

Wyposażamy

młodzież do bycia duchowymi liderami, którzy skutecznie przynoszą zmianę w swoim środowisku! Kształtujemy charakter, rozwijamy umiejętności, podkreślamy znaczenie wysokich standardów moralnych oraz kompetencji.

Jesteśmy odpowiedzią

w trudnym okresie dojrzewania. Dajemy młodym ludziom możliwość rozwoju osobistego i duchowego. Jesteśmy wsparciem w osiąganiu życiowych celów i marzeń.

Uczymy

jak radzić sobie z emocjami i negatywnymi zdarzeniami z przeszłości oraz jak budować własną, pozytywną tożsamość. Wskazujemy, jak zachowywać dobre relacje – współpracować w grupie, szanować innych i prowadzić „zdrową” rywalizację.

Przyjdź i doświadczysz Bożej miłości

w niej znajdziesz wolność i uzdrowienie.

Zacznij żyć w prawdzie Słowa Bożego

ono nasączy Cię pokojem i radością.

Lider

Ania i Damian Kalbarczykowie są liderami grupy młodzieżowej KCh Youth, od lat ewangelizującymi i zaangażowanymi w służbę Bogu. Ich wiara przeszła testy codzienności i sprawia, że dziś Duch Święty może ich skutecznie używać, aby prowadzić wierzących do miejsca zmiany i przełomu.

Jesteśmy na FB oraz na kanale You Tube

Bądźmy w kontakcie. Zobacz nasze świadectwa, posłuchaj nauczań dla młodzieży!

ODWIEDŹ KANAŁ
https://www.youtube.com/watch?v=r1xo-AwyaCI&list=PLJIXUzqpkiBwE7h0kbg4FGlQQzmCUFIJi
6 months ago

6 months ago

6 months ago

Już ostanie rok??? Teraz jest czas, aby zapisać się na nadchodzący KCH Youth obóz. Kliknij łącze, aby uzyskać wszystkie informacje.

https://www.kosciolchwaly.pl/mlodziez-obozy ⛺️

X