Młodzież 12-19 lat

Odpowiedzialni za pokolenie

Wyposażamy

młodzież do bycia duchowymi liderami, którzy skutecznie przynoszą zmianę w swoim środowisku! Kształtujemy charakter, rozwijamy umiejętności, podkreślamy znaczenie wysokich standardów moralnych oraz kompetencji.

Jesteśmy odpowiedzią

w trudnym okresie dojrzewania. Dajemy młodym ludziom możliwość rozwoju osobistego i duchowego. Jesteśmy wsparciem w osiąganiu życiowych celów i marzeń.

Uczymy

jak radzić sobie z emocjami i negatywnymi zdarzeniami z przeszłości oraz jak budować własną, pozytywną tożsamość. Wskazujemy, jak zachowywać dobre relacje – współpracować w grupie, szanować innych i prowadzić „zdrową” rywalizację.

Przyjdź i doświadczysz Bożej miłości

w niej znajdziesz wolność i uzdrowienie.

Zacznij żyć w prawdzie Słowa Bożego

ono nasączy Cię pokojem i radością.

Lider

Aneta Szuba, pedagog z 23 lat stażem pracy w oświacie, posiadający doświadczenie w pracy z młodzieżą ze środowisk patologicznych. Współpracuje nie tylko z młodzieżą, ale również z rodzicami i opiekunami prawnymi

Lider

Jesteśmy na FB oraz na kanale You Tube

Bądźmy w kontakcie. Zobacz nasze świadectwa, posłuchaj nauczań dla młodzieży!

ODWIEDŹ KANAŁ
1 month ago

Zaczęłyśmy ogłaszać, że ten mężczyzna ma się obudzić, a do jego narządów i całego ciała ma przyjść życie w imieniu Jezusa!

1 month ago

Tydzien temu mieliśmy cudowny czas na Fishing’u!
Poruszyliśmy bardzo ważny temat czyli zrozumienie tego w co wierzymy. Twoja wiara nie jest ślepa i w Przypowieściach Salomona czytamy „Głupi kto nie chce poznać Boga”. Chcemy pokazać ze Boga można odkrywać i poznawać każdego dnia przez cudowną relacje z Nim! ... See more

Możecie też oglądać tutaj!🙌🏻🔥