Młodzież 13-18 lat

Odpowiedzialni za pokolenie

Wyposażamy

młodzież do bycia duchowymi liderami, którzy skutecznie przynoszą zmianę w swoim środowisku! Kształtujemy charakter, rozwijamy umiejętności, podkreślamy znaczenie wysokich standardów moralnych oraz kompetencji.

Jesteśmy odpowiedzią

w trudnym okresie dojrzewania. Dajemy młodym ludziom możliwość rozwoju osobistego i duchowego. Jesteśmy wsparciem w osiąganiu życiowych celów i marzeń.

Uczymy

jak radzić sobie z emocjami i negatywnymi zdarzeniami z przeszłości oraz jak budować własną, pozytywną tożsamość. Wskazujemy, jak zachowywać dobre relacje – współpracować w grupie, szanować innych i prowadzić „zdrową” rywalizację.

Przyjdź i doświadczysz Bożej miłości

w niej znajdziesz wolność i uzdrowienie.

Zacznij żyć w prawdzie Słowa Bożego

ono nasączy Cię pokojem i radością.

Lider

Mary Seidler – Wykładowca w Szkole Bożych Liderów, liderka służby młodzieżowej w Kościele Chwały, członek grupy uwielbienia Sound of Glory. Autorka tekstów i muzyki chrześcijańskiej. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Na co dzień zajmuje się marketingiem w social mediach.

Lider

Jesteśmy na FB oraz na kanale You Tube

Bądźmy w kontakcie. Zobacz nasze świadectwa, posłuchaj nauczań dla młodzieży!

ODWIEDŹ KANAŁ
2 days ago

,,Twoja Krew” to wspaniała piosenka, która została stworzona parę lat temu przez zespól Sound of Glory.
Piosenka mówi o tym, że pod Bożą ochroną jesteśmy bezpieczni.

5 days ago

1 week ago