Obozy zimowe i letnie

Odkrywamy najważniejsze wartości w życiu oraz Boże powołanie dla każdego z nas.

Ze względu na sytuację związaną z COVID, warsztaty zostały przełożone, szczegółowe informacje podamy wkrótce.

Dla kogo?

To propozycja dla młodzieży w wieku 12-19 lat

Spędzamy tydzień z Bogiem

bez komórek, bez telewizji i bez dostępu do internetu.

Wyjeżdżamy w ciekawe miejsca

jeździmy na nartach, uczymy się rozpalać ognisko i pływać kajakami.

Obóz letni dla młodzieży „Więcej niż zdobywca”
16-22 sierpnia 2022 r.
Organizator: KCH Youth

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

Zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat (od 7. klasy do matury) do wzięcia udziału w letnim obozie dla młodzieży. Oferta jest skierowana do młodzieży z całej Polski. Dołącz do nas, spędź wspaniały czas, poznaj nowych przyjaciół i bądź otwarty na odświeżenie swojej relacji z Bogiem!

W programie m.in.:

• nauczanie Słowa Bożego, modlitwa, uwielbienie
  • warsztaty (survival, wokalne, fitness, muzyczne)
  • zajęcia integracyjne
  • letnie atrakcje

Miejsce:

Poronin Ośrodek Limba
www.limba-poronin.pl

Termin:

16-22.08.2022 (wt-pon)

Koszt na osobę:

1215 zł cena zawiera: nocleg z pełnym wyżywieniem (śn, ob, podw, kolacja), autokar na miejscu przez cały pobyt, NNW, sala konferencyjna, artykuły medyczne do spełnienia procedur COVID-19.

Terminy wpłat:

Opłata wpisowa: przy zapisie 200 zł (bezzwrotna). Kolejne raty w wysokości 200 zł prosimy wpłacać co miesiąc. Ostatnia rata (wyrównująca) w wysokości 215 zł płatna jest do końca lipca.

Numer konta do wpłat:

Wpłaty prosimy kierować na konto Kościoła Chwały: 34 1240 1037 1111 0010 4401 0004

Zapisy:

Prosimy o zapisy poprzez formularz online poniżej. Po dokonaniu zapisu przez formularz online, uczestnicy otrzymają mailem kartę uczestnika obozu. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji miejsca jest dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 200 zł.

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA, ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ office@kosciolchwaly.pl

Realizujemy bony turystyczne

Więcej informacji:

Dostępne u organizatorów, pytania prosimy wysyłać mailem na adres office@kosciolchwaly.pl

Informacje organizacyjne:

Informacje organizacyjne w języku ukraińskim: kliknij tutaj

Podpisany regulamin obozu, procedury postępowania oraz regulamin higieny i dystansu w związku z COVID-19 oraz poniższe oświadczenia należy przesłać Organizatorowi lub przekazać wychowawcy najpóźniej w dniu wyjazdu.

Imię i nazwisko dziecka:

Imię i nazwisko ojca:

Imię i nazwisko matki:

Data urodzenia dziecka:

Wiek:

Telefon do rodzica:

Numer pesel dziecka:

Adres zamieszkania dziecka:

Adres e-mail rodzica:

Czy będziesz korzystał z bonu turystycznego: