fbpx
Menu Zamknij

Przebudzenie Teraz – Revival Now 05.11.2022

W dniu 5 listopada odbyła się konferencja Przebudzenie Teraz – Revival Now vol. 2 z udziałem pastora Steve’a Graya organizowana przez Kościół Chwały.

Mówimy, że kochamy Boga, ale jesteśmy tak samo cieleśni jak reszta świata. Musimy doświadczyć mocy Bożej i JEGO obecności, która zmieni w pierwszej kolejności nas samych. A następnie przyjść do miejsca, w którym dzięki Duchowi Świętemu, jesteśmy w stanie wpływać na otaczającą nas rzeczywistość… To jest lepsza droga prowadząca do zmiany – kiedy Boży ludzie stają się światłością świata. Kościoły usunęły moc Ducha, mówiąc, że rząd nas uratuje. A zwycięstwo jest w rękach ludu Bożego! – mówił pastor Steve.

Przyjmij Słowo Boże i odpowiedz na powołanie, które Bóg ma dla każdego z nas. Wydostań się z religii, wyjdź z postawy buntu i stań się osobą, której BÓG MOŻE UŻYĆ!

Konferencja Revival Now – Przebudzenie Teraz jest organizowane w ramach cyklicznego wydarzenia Szkoła Służby. Szkoła Służby wzbudza, wyposaża i aktywuje chrześcijańskich liderów do działania w Bożym Królestwie.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

X