Fundamenty Wiary

Co oznacza słowo zbawienie? Jak to przekłada się na życie chrześcijan? Czy na ziemi można być pewnym zbawienia? Czy na zbawienie trzeba zasłużyć? Co mówi Słowo Boże na ten temat? Jak stać się zupełnie nową, duchową osobą, która ma kontakt z Bogiem na ziemi? Jak się modlić? Dlaczego ważny jest chrzest wodny przez zanurzenie? Czym jest chrzest Duchem Świętym? Co to znaczy autorytet wierzącego? Na te i inne pytania będzie można znaleźć odpowiedź podczas kursu Fundamenty Wiary.

Rozpoczynamy sobotni kurs “Fundamenty wiary”, zawierający podstawy nauczania chrześcijańskiego na wybrane tematy bardzo istotne w świetle Pisma Świętego i związane z codziennym życiem wierzącego w Chrystusa. Wykłady prowadzą pastorzy i liderzy Kościoła Chwały.

Kurs Fundamenty Wiary rozpoczyna się 3.października i obejmuje 10 spotkań (za wyjątkiem dni, w których zostały zaplanowane inne konferencje Kościoła Chwały). Każde spotkanie odbywa się w godzinach 10:00-12:00.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje: Biuro Kościoła Chwały | office@kosciolchwaly.pl