Portal Chrześcijański CEL – Świat z chrześcijańskiej perspektywy

Portal_Screens
Portal Chrześcijański CEL jest kontynuacją wydawanego od 2004 do czerwca 2012 r. kwartalnika Magazyn Chrześcijański CEL. Postanowiliśmy nieść Boże przesłanie, zmieniając jednak narzędzia przekazu na bardziej dynamiczne, interaktywne i umożliwiające komunikację za pomocą nie tylko słowa pisanego, ale także przekazów audio i wideo. Takie możliwość dał nam oczywiście Internet.

Portal bardzo szybko odniósł sukces, a liczba jego użytkowników systematycznie rośnie. Choć CEL jest przede wszystkim portalem opiniotwórczym, co było od początku naszym zamierzeniem, nie brakuje w nim również innych tematów, opisanych z perspektywy człowieka wierzącego. Obok nauczania, świadectw i komentarzy poruszamy więc takie tematy, jak zdrowie, rodzina, nauka, hobby itp., a nasi autorzy to specjaliści w swoich dziedzinach.

Jesteśmy ponaddenominacyjni, lecz nigdy nie pozwalamy sobie na rozwodnienie naszego przesłania. Zdajemy sobie sprawę, że czasem jest to „twarda mowa”, ale wierzymy, że tylko Boże Słowo głoszone w mocy i bez kompromisów może naprawdę zmienić ludzkie życie. Wszystko inne przyniesie tylko chwilową poprawę samopoczucia. Najważniejsze jest dla nas to, aby odbiorcy Portalu CEL czerpali z niego Słowo Boga i zdrową naukę, która w mocy Ducha Świętego przynosi prawdziwe życie.

Zapraszamy na stronę domową portalu oraz na nasz profil na Facebooku:

PortalCEL_LinkPortalCEL_LinkFB

Wydawcą Portalu Chrześcijańskiego CEL jest Fundacja Nadzieja dla Przyszłości ufundowana przez Chrześcijański Kościół Reformacyjny. Główny cel Fundacji to promowanie wartości judeochrześcijańskich poprzez szerokie spektrum działań edukacyjno-charytatywnych, artystycznych i wydawniczych. Więcej informacji oraz statut Fundacji można znaleźć na jej stronie internetowej: www.ndp.org.pl.