VIII edycja Szkoły Bożych Liderów

To nie kolejne studia teologiczne, ale miejsce kształtowania chrześcijan, którzy pragną skutecznie służyć Bogu i doświadczyć Jego mocy w każdej dziedzinie życia

O Szkole

Szkoła Bożych Liderów to czteromiesięczna stacjonarna szkoła biblijna w Warszawie. W trakcie SBL odkryjesz, czym jest biblijny kościół Jezusa Chrystusa i jaki autorytet sprawuje na ziemi, zbudujesz solidny fundament Słowa Bożego, nauczysz się, jak rozbudzać dary i powołanie otrzymane od Boga oraz jak zarządzać swoim życiem w sferze osobistej, zawodowej i finansowej.
Szkoła Bożych Liderów jest miejscem treningu Bożego, który ma uniwersalny charakter – bez względu na rodzaj powołania do służby w kościele, pracy w biznesie, aktywności na polu społecznym lub polityki. Pragniemy, aby chrześcijanie mogli skutecznie funkcjonować w każdej dziedzinie życia, niosąc moc Królestwa Bożego wszędzie tam, dokąd pójdą. SBL w latach 2015-2019 ukończyło 120 osób z całek Polski. Wielu stało się liderami w swoich kościołach lokalnych i weszło do służb. Wierzymy, że Bóg chce wylać kolejną falę Ducha Świętego w Europie, by dokończyć dzieło rozpoczęte przez reformację. Potrzebuje współpracowników – wytrenowanych, świadomych sfery duchowej oraz zdolnych rozpoznać czas, w jakim żyjemy, przygotowanych do wszelkiego dobrego dzieła.

Wizja

Naszą wizją jest stworzenie silnego ośrodka apostolskiego nauczania, kształtującego nowe pokolenia chrześcijan. Wierzymy, że w gronie studentów SBL pojawią się przywódcy, którzy podejmą się budowania,opartych na ewangelicznym przesłaniu, wypełnionych Duchem Świętym kościołów w naszym kraju, ale także osoby powołane do poszerzenia Królestwa Bożego w każdej innej dziedzinie. Bóg sięga coraz szerzej, szuka ludzi, którzy staną się  Bożymi emisariuszami w biznesie, zarządzaniu finansami, na polu aktywności społeczno-politycznej, w mediach i edukacji, kulturze i sztuce.

Dlaczego warto?

Gruntowne nauczanie Słowa Bożego, trening w modlitwie i uwielbieniu oraz udział w codziennym życiu Szkoły w sposób zauważalny przyczynią się do wzrostu w wierze, miłości do Jezusa i w sile duchowej potrzebnej do osiągnięcia sukcesów osobistych i zawodowych.

Szkoła dla każdego

Szkoła Bożych Liderów to miejsce dla każdego! Nie ma znaczenia Twój dotychczasowy  „staż” chrześcijański. Możesz nie mieć doświadczenia w usługiwaniu ludziom darami duchowymi. Możesz być liderem grupy chrześcijańskiej czy pastorem. Bez względu na to, jaka była twoja dotychczasowa „droga” w chrześcijaństwie, kościół czy denominacja – zapraszamy Cię serdecznie do udziału w Szkole Bożych Liderów.

W SBL czekają na ciebie:

Wykłady z zakresu:

• Fundament Słowa Bożego
  • Ewangelizacjia
  • Apostolski fundament
  • Manifestacje mocy Bożej
  • Wiara i uwielbienie Boga
  • Chrześcijanin w świecie
  • Kultura Królestwa
  • Wstawennicto

Ponadto doświadczeni usługujący, od lat działający w darach służb, jak i odnoszący sukcesy w życiu zawodowym; zajęcia praktyczne w posługiwaniu się darami Ducha Świętego; indywidualna usługa gości z Polski i zagranicy; udział w codziennej pracy lokalnego kościoła.

Koszt udziału:

Miesięczne czesne wynosi 300 zł

Jak się zapisać?
Pobierz formularz aplikacyjny na http://sbl.kosciolchwaly.pl/ i wyślij na adres: office@kosciolchwaly.pl

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami : tel. 22 846 87 59, kom. 534 827 836