Sylwester 2019

Drodzy członkowie i sympatycy Kościoła Chwały!

Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Sylwestrowym.

Przygotujcie się na prawdziwą sylwestrową eksplozję!

Eksplozję muzyki, radości i wolności. Spędźcie ten wieczór w Bożej obecności, przyjmując Słowo i namaszczenie. Otwórzcie serce na rzeczy, które Bóg przygotował dla Was w 2020 r. Oczekujemy potężnej rzeki życia i poruszenia Ducha Świętego!
„Dawid zaś i cały dom Izraela tańczyli i grali z całej siły przed Panem na różnego rodzaju instrumentach z cyprysowego drzewa, na cytrach, harfach, fletach, bębnach, dzwonkach i cymbałach.”

[II Sam. 6:5]

Dołączcie do nas w ten wyjątkowy wieczór. Błogosławimy Was i Wasze rodziny!

Jeśli nie możecie być z nami w Warszawie, zachęcamy do udziału w transmisji

on-line podczas nabożeństwa od godz. 21.30.

Marcin Podżorski

Starszy Pastor Kościoła Chwały

Program wieczoru:

19:30 – 21:30 Przybycie gości, poczęstunek i budowanie relacji.

21:30 – 00:00 Nabożeństwo z proroczym przesłaniem na 2020 rok.

Będzie to czas wypełniony uwielbieniem, modlitwą oraz namaszczonym nauczaniem! Uwielbienie poprowadzi zespół Sound of Glory.

00:00 – 04:00 Czas życzeń noworocznych, koncert Royal Seed Music.

Parę minut po północy – złożymy sobie życzenia noworoczne, a chwilę później scenę przejmą nasi goście specjalni. Prosto z Malty – chrześcijański zespół Royal Seed Music! Poprowadzi nas w skocznych podrygach, eleganckich piruetach. Starsi i młodsi, małżeństwa i single – bez wyjątku, parkiet czeka na Was.

Tańczyć każdy może 🙂 To będzie wyjątkowa noc – gwarantujemy!

Zapraszamy osoby w każdym wieku z całej Polski!

Wstęp: 10 zł