Post i Modlitwa: 2 – 4 grudnia

DRODZY CZŁONKOWIE I SYMPATYCY KOŚCIOŁA CHWAŁY

W dniach 2 – 4 grudnia (poniedziałek – środa) zachęcamy wszystkich członków i sympatyków Kościoła Chwały do wzięcia udziału w kolejnym poście i modlitwie.

W tym poście będziemy modlić się:

• o potężne działanie Ducha Świętego podczas Szkoły Służby
  • o zakończenie wszystkiego, co jest w naszym życiu “stare”, aby wejść w Nowy Rok bez zbędnych bagaży
  • o uwolnienie nowych rzeczy dla kościoła i w naszym życiu, które mają nastąpić do końca roku, a jeszcze się nie wydarzyły.

Modlitwa i post ma potężny wpływ na poziom objawienia Jezusa w życiu każdego z nas.

Forma postu jest uzależniona od indywidualnej sytuacji każdej osoby – w przypadku pracy fizycznej, może to być np. rezygnacja z jednego posiłku dziennie. Najważniejsze jest, aby każdy z nas był w oddzieleniu dla Boga i podłączony do Niego.

Razem łącząc się w modlitwie i wspólnym namaszczeniu możemy osiągnąć to, co niedostępne w pojedynkę!

Moc objawienia imienia Jezus zniszczy każdy problem w Twoim życiu!

Pastorzy Kościoła Chwały