Letni obóz dla młodzieży – Choszczogród 2019

Zapraszamy każdego nastolatka potrzebującego osobistego doświadczenia z Bogiem na letni obóz w Choszczogrodzie!

Przede wszystkim to czas oddzielenia dla Boga – spędzamy tydzień bez komórek, bez telewizji i bez dostępu do internetu. W tym czasie skupiamy się na tym, aby odkryć najważniejsze wartości w życiu oraz Boże powołanie dla każdego z nas. W trakcie porannego uwielbienia, modlitwy i głoszonego Słowa spotykamy się z Bogiem, poznajemy Go coraz bardziej. Mamy też czas na relaks, korzystamy z okolicznych atrakcji. Obóz to również dobra okazja do poznania młodzieży z całej Polski i odpoczynku w miłym otoczeniu przyrody.

Hasłem przewodnim tegorocznego obozu jest “Podłącz się!”. Jeśli masz 11-18 lat, chcesz poznać Boga, doświadczyć go osobiście, nie wahaj się – podłącz się:

• zostaw w domu komórkę, laptopa, Fejsa!
  • w bezpiecznej atmosferze relaksu
  • weź najlepsze rzeczy, jakie Bóg ma dla Ciebie!

Główny organizator obozu: Aneta Szuba, pedagog z 23 lat stażem pracy w oświacie, posiadający doświadczenie w pracy z młodzieżą ze środowisk patologicznych. Współpracuje nie tylko z młodzieżą, ale również z rodzicami i opiekunami prawnymi. Lider służby młodzieżowej w Kościele Chwały.

Dla kogo?:

● młodzież w wieku 11-18 lat

Termin:
● 18-24.08.2019

Miejsce:
● Choszczogród – domki na Kaszubach | http://www.choszczogrod.kaszuby.pl/

Koszt:
● 990 zł

Cena zawiera:
● noclegi,
● wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
● autokar,
● ubezpieczenie NNW.

Zgłoszenia/Płatność:
Zaliczkę 100 zł za osobę prosimy wpłacać na konto Kościoła Chwały w ciągu 3 dni od daty rejestracji:

Pekao S.A. II/o Warszawa: 73 12401024 1111 0010 0108 2273
Dopisek: „Obóz młodzieżowy – imię i nazwisko uczestnika”.
● Termin zapisów i dokonywania płatności: 15 lipca 2019

Kontakt: