WARSZAWA

Apostolski Trening Młodych

20.11.2021 r. (sobota)

ul. Skibicka 5, Kościół Chwały

Napisałem wam, młodzieńcy, gdyż jesteście mocni i Słowo Boże mieszka w was, i zwyciężyliście złego. I Jana 2:14

Apostołowie pierwszego kościoła stworzyli doskonałą definicję młodego wierzącego człowieka. Jest silny, stabilny, niechwiejny. Zakorzeniony w Słowie Bożym – pewny tego, w co wierzy i kim jest. Zwycięski, nie do zatrzymania! Takich ludzi wzbudza apostolski kościół. Takich ludzi potrzebuje świat dzisiaj.  I od takich ludzi zależy nasze jutro.

Młody człowieku, Bożym planem dla Ciebie jest, byś żył odważnym, radosnym i spełnionym życiem, mając wpływ na swoje pokolenie. Ale to nie dzieje się automatycznie. Pozwól Bogu zbudować swoje życie. Weź udział w apostolskim treningu, który rozpoczynamy tej jesieni. To cykl spotkań, które pozwolą Ci ukształtować myślenie, wzmocnić wiarę, odkryć dany Ci przez Boga potencjał, rozwinąć dary duchowe i przygotować się do zadań, które na Ciebie czekają.

• Usłyszysz, co Słowo Boże mówi na Twój temat
  • Weźmiesz mądrość i moc Ducha Świętego do codziennego życia
  • Zbudujesz fundament, który pozwoli ci sięgnąć przeznaczenia!
  • Staniesz się posłańcem dla swojego pokolenia

PIERWSZY ZJAZD Apostolskiego Treningu Młodych:
20.11.2021 r. (sobota), ul. Skibicka 5, Kościół Chwały

W programie:

10:30- 14:00 – I blok: modlitwa, uwielbienie, nauczanie Słowa Bożego
14:00-15:00 – przerwa
15:00-16:30 – II blok: nauczanie Słowa Bożego
18:30 – Wieczór chwały dla Warszawy. W programie: uwielbienie, świadectwa, modlitwa o ludzi (udział w koncercie bezpłatny)

Informacje i zapisy:

Opłata konferencyjna: 20 zł (nie obejmuje obiadu).

Organizatorzy przewidują opiekę nad dziećmi (w wieku od 3 – 12 lat). Osoby powyżej 13 roku życia wnoszą opłaty w standardowej wysokości.

Na miejscu będzie możliwość zakupienia ciepłego poczęstunku oraz skorzystania z bufetu kanapkowego.

Opłaty można wnieść na miejscu w dniu rozpoczęcia wydarzenia.

Zapisy przyjmujemy mailem na adres office@kosciolchwaly.pl bądź dniu wydarzenia w recepcji.

Nauczający:

Pastor Marcin Podżorski, główny pastor Kościoła Chwały; pełni funkcję przewodniczącego Rady Kościoła. Inicjator Szkoły Bożych Liderów (stacjonarnej szkoły biblijnej w Warszawie) oraz seminariów dla wierzących zaangażowanych w pracę kościołów lokalnych: Szkoła Służby. Autor książki „Kościół pełen chwały”. Z wykształcenia prawnik.

Pastor David Ndlovu, pastor kościoła Rivers of Glory Ministries, Pretoria, RPA; jest pastorem rozwijającego się kościoła Rivers of Glory Ministries w Pretorii (Republika Południowej Afryki), przewodzi służbie End Time Army Ministries International, a także podróżuje po wielu krajach Afryki, Azji i Europy. David Ndlovu jest szczególnym darem proroczym dla Kościoła Jezusa Chrystusa. Jego posługa jest skierowana zarówno do całych kościołów jak i poszczególnych chrześcijan. Za każdym razem jego pobyt miał potężny wpływ na zgromadzenie oraz życie pojedynczych wierzących pomagając im odnaleźć kierunek oraz prowadzenie Ducha Bożego.

Zobacz reportaż: