BIAŁYSTOK

W OGNIU DLA JEZUSA

31 LIPCA 2021 GODZ. 15:00 – 20:00

HOTEL ESPERANTO

Kościół Chwały zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie spotkań z cyklu Polska w Ogniu dla Jezusa. Tym razem zawitamy w Białymstoku!

Każde z tych spotkań to czas wspólnego uwielbienia, modlitwy i głoszonego Słowa. Ludzie doświadczają Bożego działania – odnawiają relacje z Bogiem, otrzymują świeży kierunek dla życia i odpowiedzi na modlitwy. Dołącz do nas i zostań inicjatorem Bożych zmian w swoim mieście.

Wierzymy, że Bóg ma wspaniały plan zarówno dla Białegostoku, jak całego regionu Podlasia. Te ziemie z tęsknotą wyczekują objawienia się synów i córek Bożych.

„Lecz Bogu niech będą dzięki, który nam zawsze daje zwycięstwo w Chrystusie i sprawia, że przez nas rozchodzi się wonność poznania Bożego po całej ziemi” [2 Kor. 2:14]

#BiałystokwOgniudlaJezusa

MIEJSCE I PROGRAM SPOTKANIA

Głoszący:
pastor Marcin Podżorski
pastor Janusz Szarzec

Plan spotkań:
15:00-17:30 – I sesja głoszeniowa (2,5 h)
17:30-18:00 – przerwa
18:00-20:00 – II sesja głoszeniowa z modlitwą (2 h)

Uwielbienie poprowadzi zespół Sound of Glory.
Zespół jest służbą uwielbienia w Kościele Chwały w Warszawie. Dzięki niekonwencjonalnym brzmieniom, dynamice i proroczemu uwielbieniu słuchający mogą doświadczyć obecności Ducha Świętego – wejść w strefę ponadnaturalną – do miejsca, w którym wszystko jest możliwe.

Udział w spotkaniu: bezpłatny

Lokalizacja:
Hotel Esperanto, Sala Planty
ul. Legionowa 10

Informacje:
Biuro Kościoła Chwały
tel: 22 846 87 59, kom. 534 827 836, office@kosciolchwaly.pl

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konferencji!

Zobacz reportaż z konferencji w Katowicach: