INWAZJA NIEBA – PRZEŁAMUJĄCE UWIELBIENIE

DUCH-WIEDZA-WARSZTAT

27 czerwca – 1 lipca

DUCH-WIEDZA-WARSZTAT

Zapraszamy serdecznie na 4-dniowy intensywny trening uwielbienia. Trening przeznaczony jest zarówno dla pastorów, liderów, muzyków,  jak i każdego, kto pragnie doświadczyć nowego i głębokiego wymiaru uwielbienia. To będzie szczególny czas dzielenia się objawieniem, udzielania namaszczenia i duchowego wyposażenia.

W tym czasie Bóg na nowo podnosi w Kościele rangę uwielbienia, które otwiera niebo i pozwala, aby Boże życie płynęło do kościoła szerokim strumieniem.

Kościół potrzebuje nauczyć się, w jaki sposób mieć nad sobą nieustająco otwarte niebo.

Podczas czterech dni treningu dowiesz się jak tworzyć uwielbienie, jak wykorzystywać instrumenty, głos i słowo. Wreszcie, jakie życie powinna prowadzić osoba w służbie uwielbienia, by stawać się bardziej skutecznym w działaniu dla Królestwa Bożego.

TRENING OBEJMUJE:

• poranną modlitwę z uwielbieniem
  • warsztaty wokalne i instrumentalne
  • warsztaty aranżacji pieśni i techniki prowadzenia uwielbienia
  • wieczorne spotkania – uwielbienie i nauczanie Słowa.
    Zakres tematyczny: czym jest przełamujące uwielbienie?,
    wymiary i dynamiki uwielbienia,
    rola pastora i kościoła w prowadzeniu uwielbienia,
    życie uwielbienia.

WŚRÓD PROWADZĄCYCH M.IN.:

dr Urszula Matan: pastor uwielbienia w Kościele Chwały i wiodący wokal w zespole Sound of Glory. Z wykształcenia muzyk, doktor wokalistyki, wieloletnia śpiewaczka operowa. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w służbie. Autorka licznych pieśni, przez lata wykształciła nowe pokolenie ludzi oddanych uwielbieniu.

Paweł Haponiuk: lider zespołu Sound of Glory, multiinstrumentalista i aranżer, wieloletni lider uwielbienia Kościoła Chwały. W pracy z 30 osobowym zespołem kładzie nacisk na rozwój osobistej relacji z Bogiem oraz umiejętności muzycznych.

Agnieszka Gorączkowska: wokalistka, trener wokalny, jurorka w festiwalach piosenki. Wieloletnia solistka w chórze TGD. Zawodowo związana z Mieczysławem Szcześniakiem.

SOUND OF GLORY:

Zespół uwielbienia w Kościele Chwały. Uwielbienie Kościoła Chwały zrodziło się z wielu godzin głębokiej modlitwy i wstawiennictwa. Charakteryzuje je wywyższenie Jezusa, prorocze  namaszczenie. Niesie zwycięskiego Ducha, nasycone jest mocą i autorytetem do otwierania nieba i inwazji królestwa na ziemię. W trakcie uwielbienia gromadzimy się razem, by jako armia Boża, królewskie kapłaństwo, synowie i córki, spotkać się z naszym potężnym Ojcem.

PLAN DNIA:

godz 18:00 – przywitanie w luźnej atmosferze (kawa, herbata)

28 czerwca – 1 lipca
9:30-10:30 modlitwa poranna
10:30-11:00 przerwa kawowa
11:00-13:00 warsztaty wokalne i instrumentalne (do wyboru)
13:00 – 15:00 przerwa na obiad
15:00 – 17:00 warsztaty aranżacji pieśni i techniki prowadzenia uwielbienia (dla wszystkich uczestników)
17:00 – 18:00 przerwa
18:00 – 21:00 spotkanie wieczorne – uwielbienie i Słowo

TERMIN  REJESTRACJI:  do 15 czerwca 2021
Limit miejsc ograniczony.

KOSZT: 50 zł

Płatność przelewem na konto Kościoła Chwały z dopiskiem: trening uwielbienia

Pekao S.A. II Oddział w Warszawie 73 12401024 1111 0010 0108 2273 Kod SWIFT (dla wpłat zagranicznych): PKOPPLPW

ZAKWATEROWANIE: Jedzenie i nocleg we własnym zakresie. W trakcie warsztatów na miejscu będzie otwarta kawiarenka.

POMOCNE LINKI:

Witkowski *** – Hotel Warszawa Okęcie, konferencje i noclegi w Warszawie (hotelwitkowski.pl)

www.smart2stay.pl

Strona główna – Hotel Gordon (nocujmy.pl)

www.hotelik-okecie.pl

Masz pytania? Zadzwoń: