fbpx
Menu Zamknij

Gospel Joy i Sound of Glory

NOC W KOŚCIELE

12 września 2020 r. godz. 19:00

MODLITWA I MUZYKA I UWIELBIENIE

Zapraszamy na niezwykłą noc w Kościele Chwały!

W sobotę 12.09. od godz. 19:00 serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym otwartym wydarzeniu organizowanym dla mieszkańców Warszawy z cyklu „Noc w kościele.” Tym razem z udziałem gości wieczoru – chóru Gospel Joy, Sound of Glory i ewangelisty Petera Gammonsa. „Jest siła! Jest moc!” to hasło przewodnie wydarzenia. Może nie znasz jeszcze Boga? Albo nawróciłeś się wiele lat temu i czujesz, że twoja relacja z Jezusem wymaga głębokiej naprawy i oczyszczenia? Przyjdź  i skorzystaj z okazji, by osobiście poznać Boga. Rozpal w sobie na nowo pasję dla Boga. Weź swój przełom w każdej dziedzinie życia!

W programie:

  • koncert Gospel Joy i Sound of Glory
  • historie ludzi, którzy w swej drodze z Bogiem przełamują wszelkie ograniczenia
  • usługa modlitewna i głoszenie Słowa – Peter Gammons

Gospel Joy – chór z Poznania wykonujący muzykę gospel. Występuje na polskiej, jak i zagranicznej scenie od ponad 20 lat. Ich koncerty mają charakter artystyczny i ewangelizacyjny. Żywiołowy śpiew w połączeniu z dynamiczną choreografią i barwnymi strojami sprawia, że nawet najbardziej oporna publiczność śpiewa i tańczy razem z nimi.

Sound of Glory – zespół uwielbienia Kościoła Chwały. Ich niekonwencjonalne brzmienie, dynamika i prorocze uwielbienie pozwalają słuchającym doświadczyć obecności Ducha Świętego.

dr Peter Gammons – szanowany na całym świecie ewangelista i znawca Biblii. Usługiwał na prawie wszystkich kontynentach, przyprowadzając ludzi do Chrystusa. Autor bestsellerów, opublikował ponad 100 książek i podręczników.

Zapraszamy Wszystkich przyjaciół i sympatyków oraz każdą osobę, która chciałaby nas bliżej poznać.

Miejsce:
Siedziba Kościoła Chwały w Warszawie, ul. Skibicka 5

Wstęp wolny!

Informacje i kontakt:
Biuro Kościoła Chwały
tel: 22 846 87 59,
Email: office@kosciolchwaly.pl

X