KALISZ

W OGNIU DLA JEZUSA

18 LIPCA 2020 GODZ. 14:00 – 20:00

HOTEL HAMPTON BY HILTON, UL. CHOPINA 9

Już 18 lipca będziemy w Kaliszu! Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie spotkań z cyklu #PolskawOgniudlaJezusa.

Wierzymy, że Bóg w tym czasie podnosi poselstwo na temat #zwycięstwa. Niech dźwięk zwycięstwa rozprzestrzenia się w Wielkopolsce!

Ta konferencja jest wyrazem naszego pragnienia, aby Boży #ogień przebudzenia rozpalił każdego z nas i kościoły w całej Polsce.

Jeśli potrzebujesz odświeżenia w służbie, mocy Bożej, odnowienia relacji z Jezusem, jeśli twoje serce jest pełne pasji dla spraw Królestwa – przyjdź!

„Lecz Bogu niech będą dzięki, który nam zawsze daje zwycięstwo w Chrystusie i sprawia, że przez nas rozchodzi się wonność poznania Bożego po całej ziemi” [2 Kor. 2:14]

#KaliszwOgniudlaJezusa

Plan spotkań:

14.00 – 16:00 – I sesja głoszeniowa (2h)
16:00 – 16:30 – przerwa
16:30 – 17:30 – II sesja głoszeniowa (1h)
17:30 – 18:00 – przerwa
18:00 – 20:00 – III sesja głoszeniowa z modlitwą o ludzi (2 h)

Głoszący:
Pastor Marcin Podżorski
Dariusz Górski

Uwielbienie poprowadzi zespół #SoundofGlory

Rejestracja i informacje:
Bilety i koszt udziału w konferencji: 20 zł/osobę

Dzieci 13-18 lat: 10 zł
Dzieci 0-12: bezpłatnie

Bilety do nabycia na miejscu w dniu konferencji, przed wejściem na sale.

Rejestracja:
Biuro Kościoła Chwały
tel: 22 846 87 59, kom. 534 827 836, office@kosciolchwaly.pl

Rejestracja on-line: www.kosciolchwaly.pl/kalisz-w-ogniu-dla-jezusa-rejestracja/

Zarejestruj się!

Zasady udziału dzieci:
1. Udział w konferencji dzieci i młodzieży możliwy wraz osobą dorosłą/opiekunem po dokonaniu rejestracji. Prosimy o rejestrację dzieci/ młodzieży wraz z podaniem ich wieku.
2. Dzieci do 5 roku życia: udział bezpłatny. Dzieci w tym wieku pozostają pod opieką rodziców / opiekunów na sali głównej.
3. Dzieci w wieku 6-12: udział bezpłatny.
4. Młodzież od 13 roku życia: opłata 10 zł.
Młodzież przebywa na głównej sali wraz z rodzicem/opiekunem.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konferencji!

Zobacz reportaż z poprzedniej konferencji w Katowicach: