SOUND OF GLORY

28 CZERWIEC 2020
GODZ. 20:00

MODLITWA | MUZYKA | UWIELBIENIE

Zapraszamy na niezwykłą noc w Kościele Chwały!

W sobotę 28.03 od godz. 20:00 serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym otwartym wydarzeniu organizowanym dla mieszkańców Warszawy z cyklu „Noc w kościele”. „Jest siła! Jest moc!” to hasło przewodnie wydarzenia. Może nie znasz jeszcze Boga? Albo nawróciłeś się wiele lat temu i czujesz, że twoja relacja z Jezusem wymaga głębokiej naprawy i oczyszczenia? Przyjdź  i skorzystaj z okazji, by osobiście poznać Boga. Rozpal w sobie na nowo pasję dla Bożych rzeczy. Weź swój przełom w każdej dziedzinie życia!

W programie:

• żywiołowa muzyka pełna radości i energii
  • fascynujące historie działania Bożego
  • modlitwa, która przyniesie odpowiedź na twoje potrzeby

Z udziałem:

• Sound of Glory – zespół uwielbienia Kościoła Chwały. Słuchając ich uwielbienia, możesz doświadczyć realnej obecności Ducha Świętego, wolności i radości.
  • Dr Roberts Liardon – założyciel Christiane Center oraz szkoły biblijnej Spirit Life w Irvine (Kalifornia) w Stanach Zjednoczonych. Autor cyklu Boży Generałowie oraz wielu innych książek, które przetłumaczono w sumie na 27 języków. Pastor, mówca konferencyjny, historyk Kościoła, założyciel Muzeum Historycznego Reformatorów i Przebudzeniowców.

Zapraszamy Wszystkich przyjaciół i sympatyków oraz każdą osobę, która chciałaby nas bliżej poznać.

Miejsce:
Siedziba Kościoła Chwały w Warszawie, ul. Skibicka 5

Wstęp wolny!

Informacje i kontakt:
biuro Kościoła Chwały:
Tel. (22) 846 87 59
Email: office@kosciolchwaly.pl

Zobacz fragment z koncertu: