KATOWICE

W OGNIU DLA JEZUSA

7 MARCA 2020 GODZ. 14:00 – 20:00

PARK INN BY RADISSON SALA GOLD, UL. BYTKOWSKA 1A

Kościół Chwały zaprasza na konferencję w cyklu „Katowice w ogniu dla Jezusa”, która odbędzie się 7 marca 2020 r. w godz. 14.00-20.00 w hotelu Park Inn by Radisson, ul. Bytkowska 1A.

To spotkanie jest wyrazem naszego pragnienia, aby Boży ogień przebudzenia rozpalił każdego z nas i kościoły na Śląsku. Jeśli pragniesz wypełnienia Bożych marzeń w Twoim życiu, potrzebujesz kierunku dla swojego życia, odświeżenia w służbie, mocy Bożej – przyjedź, a spotkasz się z prawdziwym Bożym działaniem i swoim duchowym przeznaczeniem.

Plan spotkań:

14.00 – 16:00 – I sesja głoszeniowa (2h) / Pastor Marcin Podżorski
16:00 – 16:30 – przerwa
16:30 – 17:30 – II sesja głoszeniowa (1h) / Pastorzy Kościoła Chwały
17:30 – 18:00 –przerwa
18:00 – 20:00 – III sesja głoszeniowa z modlitwą o ludzi (2 h)  / Pastor Marcin Podżorski

Równolegle do sesji nauczających odbędą się dwa spotkania dla dzieci: „Dzieci w akcji” prowadzone przez Elę Panek – lidera służbę dziecięcej Kościoła Chwały oraz dzieci z Kościoła Chwały. Do udziału w spotkaniu dziecięcym zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat. Podczas ostatniej sesji dzieci będą na sali z rodzicami.Uwielbienie prowadzi zespół Sound of Glory.

Głoszący: Pastor Marcin Podżorski wraz z pastorami Kościoła Chwały

Adres konferencji: Park Inn by Radisson w Katowicach, ul. Bytkowska 1 A.

Rejestracja i informacje:
Koszt udziału w konferencji: 20 zł/osobę.
Dzieci 13-18 lat: 10 zł
Dzieci 0-12: bezpłatnie

Prosimy o wcześniejszą rejestrację on-line:

lub bezpośrednio w Biurze Kościoła Chwały:
Tel: 22 846 87 59 | kom. 534 827 836, office@kosciolchwaly.pl

Zasady udziału dzieci:
1. Udział w konferencji dzieci i młodzieży możliwy wraz osobą dorosłą/opiekunem po dokonaniu rejestracji. Prosimy o rejestrację dzieci/ młodzieży wraz z podaniem ich wieku.
2. Dzieci do 5 roku życia: udział bezpłatny. Dzieci w tym wieku pozostają pod opieką rodziców / opiekunów na sali głównej.
3. Dzieci w wieku 6-12: udział bezpłatny. Dla dzieci w tym wieku przygotowaliśmy spotkania nauczające „Dzieci w akcji” w sali dziecięcej.
4. Młodzież od 13 roku życia: opłata 10 zł. Młodzież przebywa na głównej sali wraz z rodzicem/opiekunem.Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konferencji!

Zobacz reportaż z poprzedniej konferencji w Katowicach: