Kościół Chwały serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowych spotkaniach szkoleniowych przeznaczonych dla wszystkich wierzących, którzy są czynnie zaangażowani w pracę kościołów lokalnych, placówek misyjnych i innych grup budujących Ciało Chrystusa.

Jezus obiecał, że zbuduje swój Kościół, którego bramy piekielne nie przemogą i ta obietnica również dotyczy naszego kraju. On jest zainteresowany wzbudzeniem kościoła zwycięskiego, działającego w mocy Ducha Świętego, docierającego do każdej sfery społeczeństwa. Jednakże wielu pracowników Królestwa Bożego zmaga się na co dzień z takimi wyzwaniami jak brak kierunku, sił, dobrych współpracowników i zaplecza apostolskiego nauczania, by zrealizować swoje powołania. Trudno im samym znaleźć skuteczne rozwiązania.

Szkoła Służby jest odpowiedzią na ten czas, mając właśnie na celu stworzenie wsparcia dla głodnych Boga, powierzonych pracy pańskiej pastorów, liderów, pracowników misyjnych i służb pomocniczych, tych wszystkich, którzy pragną nieustannego rozwoju i przynoszenia trwałego owocu w życiu. Zjazdy Szkoły Służby będą się odbywać w soboty, raz w miesiącu. Nasze comiesięczne spotkania będą się składać z dwóch sesji nauczających wypełnionych praktyczną wiedzą o budowaniu kościoła lokalnego we wszystkich jego aspektach oraz z, wieńczącego każdy zjazd, otwartego spotkania z modlitwą i usługą. Każdy z uczestników będzie mógł znaleźć odpowiedzi na nurtujące dylematy i zyskać nowe siły do dalszej pracy.

Podejmij już dziś decyzję o wzięciu udziału w Szkole Służby, która może zrewolucjonizować Twoje osobiste życie wiary i dać potężny impuls do efektywnego budowania kościoła!

W sprzedaży dostępne są płyty z nauczaniami nagranymi podczas Szkoły Służby w 2016 r.
Zamówienia prosimy składać w biurze Kościoła tel. 22 846 87 59.

Informacje o kolejnych planowanych zjazdach znajdują się na stronie internetowej w zakładce Już wkrótce

Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie i daj znać o chęci uczestnictwa w Szkole Służby.

Plan zjazdów Szkoły Służby:

• 10.30-12.00 I sesja
  • 12.00-12.30 przerwa
  • 12.30-13.30 II sesja
  • 13.30-14.00 przerwa
  • 14.00-15.00 III sesja
  • 15.00-16.30 przerwa na catering
  • 16.30-18.30 otwarte spotkanie (z modlitwą o ludzi i usługą) – Transmisja online

Koszty uczestnictwa:

• Uczestnictwo w Szkole jest odpłatne i kosztuje 15 zł.

Kontakt: