NOWY SEZON SZKOŁY BOŻYCH LIDERÓW, 1 MARCA – 30 CZERWCA 2018

SBL_Ankieta_Micro200Rusza kolejna edycja Szkoły Bożych Liderów prowadzonej przez Kościół Chwały w Warszawie.

Naszą wizją jest stworzenie silnego ośrodka apostolskiego nauczania i kształtowania nowego pokolenia przywódców, którzy podejmą się budowania silnych i zdrowych kościołów w naszym kraju. Kościołów budowanych na fundamencie Słowa Bożego i mocy Ducha Świętego. Kościołów, w których ludzie doświadczają prawdziwej i trwałej przemiany. Wierzymy w uczniostwo oparte na posłuszeństwie, powierzeniu oraz rozwijaniu unikalnego powołania i duchowego obdarowania, które jest nad każdym wierzącym. Udrażniamy ludzi do zwycięskiego życia wiary i doświadczania Bożych przełomów w każdej sferze, włącznie z finansową, zawodową i osobistą.

Naszym celem jest, aby każdy student Szkoły zrozumiał zarówno swoje indywidualne powołanie, jak i zbiorowe przeznaczenie i namaszczenie Kościoła Jezusa Chrystusa. Radykalne nauczanie Słowa, trening w modlitwie i uwielbieniu, praktyczne funkcjonowanie w ramach szkoły i jednocześnie w ramach warszawskiego Kościoła Chwały, pomogą Ci radykalnie wzrosnąć w poznaniu, wierze, miłości do Jezusa, i w sile duchowej.

Jednym z priorytetów szkoły jest całkowita przemiana stylu życia, sposobu myślenia i ukształtowanie cech charakteru, które uwolnią w pełni potencjał zaplanowany dla Ciebie przez Boga. Złamanie pokoleniowych przekleństw i różnego typu związań, mentalnych blokad i warowni w umysłach uzdolni Cię do pokierowania własnym życiem zgodnie z przeznaczeniem.

Rozpoznaj proroczy wymiar czasu, w których żyjemy – czasu duchowego przesilenia w Europie przed wielkim Bożym poruszeniem i stań się jednym z Jego użytecznych narzędzi!

W Szkole Bożych Liderów czeka na Ciebie:

• codziennie kilka godzin wypełnionych intensywną modlitwą, uwielbieniem Boga i nauczaniem Słowa
  • ponad 20 tematów obejmujących kluczowe zakresy chrześcijańskiego życia i służby
  • grono doświadczonych nauczycieli od lat działających w darach służb i wykonujących pracę zakładania i budowania kościołów
  • indywidualna usługa gości z Polski i zagranicy, którzy odwiedzają Kościół Chwały
  • udział w codziennej pracy lokalnego kościoła, nauka ewangelizacji, usługiwania w modlitwie uzdrowienia i uwolnienia oraz nauka funkcjonowania w służbie w ramach organizacji szkoły.

Zatem poświęć zaledwie cztery miesiące, by doświadczyć wielkiej zmiany w życiu! Nie zwlekaj ani dnia dłużej – już dziś podejmij decyzję o dołączeniu do grona studentów!

Skontaktuj się z nami (telefonicznie bądź mailowo), by uzyskać więcej istotnych informacji na temat Szkoły.

Osobom spoza Warszawy pomożemy w znalezieniu zakwaterowania na czas szkoły.

Już dziś wypełnij ankietę zgłoszeniową i przyślij ją nam!

Czas trwania:

• Semestr (4 miesiące): 1.03.2017 – 30.06. 2017
  • Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od 8.00-12.00

Aby uzyskać dalsze informacje na temat Szkoły oraz wysokości czesnego wyślij mail bądź zadzwoń pod numer: +48 22 846 87 59

Zacznij więc modlić się i szukać Boga odnośnie twego uczestnictwa w Szkole Bożych Liderów.