Kościół Chwały zaprasza raz w miesiącu, w sobotę, na cykliczne spotkania otwarte dla wszystkich mężczyzn szukających Boga i mocy Ducha Świętego w swoim życiu.

Kryzys męskiego przywództwa w małżeństwie, rodzinie, pracy, społeczeństwie nie musi być Twoim udziałem. Bóg chce poprowadzić każdego mężczyznę ku realizacji jego unikalnego powołania oraz wyposażyć go w osobistą wiarę do dokonywania przełomów u siebie, dla swoich najbliższych i w otaczającym nas świecie. Pragnie odbudować duchowy autorytet mężczyzny tak, by był najlepszym mężem, ojcem i liderem dla innych, by znał Boży kierunek w życiu i miał siłę sprawczą do wypełnienia swego przeznaczenia.

Jeśli to wszystko jest również Twoim celem, nie powinno Cię zabraknąć na naszych spotkaniach. Przyjdź, doznaj przemieniającej mocy Ducha Świętego i zacznij zmieniać rzeczywistość wokół siebie!

Zapraszamy na kolejne, spotkanie do siedziby Kościoła Chwały przy ul. Skibickiej 5 w Warszawie!

Prowadzący spotkania: pastor Marcin Podżorski

Sprawdź termin najbliższego spotkania w kalendarzu

Zobacz film o spotkaniach dla mężczyzn