„Wiara jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe” – to niezmienna prawda, która rządzi duchowym rozwojem każdego wierzącego. Szczególnie ważna to zasada w przypadku początkujących chrześcijan, kiedy kształtują się ich przekonania a dokonywane przez nich wybory niejednokrotnie na zawsze decydują o ich przyszłości.

Zwłaszcza z myślą o nich przygotowaliśmy krótki kurs biblijny zawierający podstawy nauczania na wybrane tematy bardzo istotne w świetle Pisma Świętego i związane z codziennym życiem wierzącego w Chrystusa. Wykłady te można studiować samemu, jak i równie dobrze wykorzystać w pracy grupowej. W założeniu mają stać się zachętą do dalszego, bardziej wnikliwego poznawania Boga i Jego Słowa, a przez to wzrastania w praktycznej, zwycięskiej wierze.

Weź udział w kursie „Fundamentów wiary” i już dziś zamów cykl wykładów!

Kurs składa się z 8 wykładów na DVD:fw_dvd_ring_promo_lores

 1. Zbawienie
 2. Chrzest wodny
 3. Chrzest Duchem Świętym
 4. Wiara
 5. Modlitwa
 6. Uzdrowienie przez Boga
 7. Wolność od demonicznych związań
 8. Boża ekonomia – finanse


Cena kompletu:
50zł

Zamówienia prosimy składać:

 • na adres: Kościół Chwały, ul. Skibicka 5, 02-269 Warszawa
 • mailowo: office@jjp.org.pl
 • telefonicznie: 22 846 87 59
 • w sklepie internetowym – SKLEP

janusz_szarzec
Autor kursu:
Janusz Szarzec – nauczyciel Słowa, biblista, wcześniej dziekan szkoły biblijnej oraz redaktor chrześcijańskiego magazynu „Cel”, pastor Kościoła Chwały w Warszawie, od 25 lat zaangażowany w budowanie kościołów lokalnych w Polsce. Jest mówcą konferencyjnym, autorem wielu polemicznych tekstów o tematyce chrześcijańskiej, znawca historii i kultury Izraela.