Południowa Polska w ogniu dla Jezusa

Za nami konferencja z udziałem ewangelisty, dr. Petera Gammonsa. Najwyższy czas na podsumowanie.

Mając na sercu to, co Bóg powiedział kościołowi, by zanieść Boży ogień do południowego regionu Polski, zorganizowaliśmy serię spotkań w czterech miastach: w Cieszynie, Katowicach, Krakowie i Nowym Targu.

Każde z tych wydarzeń miało inny wymiar, ale wspólne hasło: południowa Polska w ogniu dla Jezusa.

Niewątpliwie jednym z kluczowych momentów konferencji było prorocze Słowo dr. Gammonsa, skierowane bezpośrednio do naszego kraju: „Potężny kościół wzrasta dziś w tym kraju, aby rozpalić dla Jezusa całą Polskę.”

W krótkiej rozmowie poprosiliśmy Pastora Marcina Podżorskiego o ocenę minionych wydarzeń, pytając przy okazji o dalsze plany.

„Konferencja z udziałem Petera Gammonsa okazała się dla nas ogromnym błogosławieństwem, bowiem zrealizowała cele, jakie postawił przed nami Duch Boży. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co Bóg uczynił. W każdym z miast, rozpalenie pochodni ognia Bożego, oznacza, co innego. W Cieszynie odbyło się wspaniałe spotkanie, będące nie tylko inauguracją pracy kościoła, ale przede wszystkim otwarciem się na miasto.
W Katowicach i w Krakowie zbudowaliśmy platformę, dającą nam możliwość głoszenia proroczego Słowa do regionu. Ponadto znaleźliśmy ludzi, którzy się z tym zidentyfikowali i utożsamili. Z kolei spotkanie w Nowym Targu miało charakter stricte ewangelizacyjny. Kilkanaście osób powierzyło swoje życie Jezusowi. Jest to również sygnał do lokalnego otoczenia, że kościół istnieje, będzie działał i że jest alternatywą dla katolicyzmu.
Wspólnym mianownikiem tych wydarzeń jest zmiana.
Regiony potrzebują zmiany, a my ją przynosimy.
Wkrótce odwiedzimy Tarnów, Rzeszów oraz Nowy Targ. Będziemy kontynuować Bożą pracę w wymiarze apostolskim, ewangelizacyjnym i przebudzeniowym. W taki sposób, by przygotować ten teren na prawdziwe działanie Boże.”

Czekamy z niecierpliwością, aż cała Polska zapłonie Bożym ogniem!