Służba medialna jest jedną ze służb pomocniczych w Kościele. „Pracy wiele a robotników mało” mówił Jezus.

Służba Medialna jest swego rodzaju kombajnem, dzięki czemu nie musimy wychodzić w pole z kosą. Jest potężnym narzędziem, które pozwala dotrzeć z przesłaniem o Królestwie do dużo szerszej grupy odbiorów.

Celem naszego działania jest dotarcie do głodnych prawdy chrześcijan i niewierzących zarówno w kraju jak i zagranicą przy wykorzystaniu możliwości jakie dają technologie internetowe i multimedia.

W swojej działalności służba obejmuje takie obszary jak transmisję nabożeństw i spotkań poprzez internet, nagrywanie i rozpowszechnianie materiałów video i fotoreportaży ze wszystkich projektów i pól działania Kościoła, a także pokrewne działania. Służba realizuje również tłumaczenia produkowanych materiałów na języki obce.

Lider: Paweł Ciosmak