Modlitwa wstawiennicza to relacja człowieka z Żywym Bogiem, a także walka duchowa, która prowadzona wraz z innymi wierzącymi powoduje, że „bramy piekieł” nie przemogą Kościoła, a zasady Bożego Królestwa będą panowały wśród nas.

Ponieważ w miejsce Jezusa sprawujemy poselstwo i to On dał nam władzę, aby niszczyć wszelką władzę diabła na Ziemi, jako synowie i córki Boże modlimy się o przełomy w życiu ludzi, ich wzrost duchowy, a przede wszystkim o dom Boży, którym jest Kościół, o Bożą obecność, namaszczenie, ochronę i transfer rzeczy z Nieba.

Wszystkich, którym Bóg kładzie na sercu modlitwę o Kościół, a także o potrzeby innych wierzących serdecznie zapraszamy na modlitwy wstawiennicze, które odbywają się w każdą środę o godz. 10.30.

Po spotkaniu modlitewnym jest możliwość umówienia się na indywidualną modlitwę (uwolnienie, uzdrowienie, w trudnej sytuacji itp.).

Prowadzenie modlitwy wstawienniczej: pastor Urszula Podżorska

Lider pomocniczy: Anna Śladowska

Wyślij prośbę modlitewną lub świadectwo Bożej odpowiedzi na modlitwę na adres: office@kosciolchwaly.pl