Członkostwo zewnętrzne

Zbiorowe namaszczenie Kościoła Jezusa Chrystusa, duchowa ochrona i stabilizacja, jaką daje przynależność do silnego kościoła lokalnego, może być Twoim udziałem niezależnie od tego, gdzie mieszkasz.

Bóg położył nam na sercu, aby zaoferować możliwość zewnętrznego członkostwa osobom, które identyfikują się z wizją, nauczaniem i usługiwaniem Kościoła Chwały, a które z różnych powodów pozbawione są możliwości przynależenia do lokalnego Kościoła Chwały w swojej miejscowości czy regionie. Naszym pragnieniem jest, aby każda z takich osób dorastała do pełnej dojrzałości w Chrystusie i doświadczała mocy Królestwa, wypełniając powołanie, które jest nad jej życiem, realizując Bożą wolę i wywierając realny wpływ na swoje otoczenie. Do zdrowego wzrostu potrzebna jest siła i ochrona, jaką daje kościół.

Jeżeli uznajesz Kościół Chwały jako swój dom duchowy, wówczas brak możliwości stałego fizycznego uczestnictwa w spotkaniach kościoła, nie jest żadną przeszkodą, by czerpać w pełni z autorytetu, ochrony oraz namaszczenia Ducha Świętego dostępnego w kościele. Wszystkie te dobra duchowe wzbudzone przez Boga dla Kościoła Chwały staną się dostępne również dla Ciebie.

Wierzymy, że nie tylko będziesz doświadczał przełomów w swoim życiu osobistym, ale również będziesz oglądał trwałe owoce swojej pracy dla Pana. Wierzymy również, że wiele indywidualnych członkostw z czasem przekształci się w grupy domowe a te z kolei w lokalne społeczności, zbudowane na zdrowym fundamencie objawienia apostolskiego, które stanowi podstawę budowania Kościoła Chwały.  Taka jest nasza wizja. Zostań jej częścią!

Członkom zewnętrznym gwarantujemy:

• objęcie modlitwą wstawienniczą Kościoła;
  • możliwość indywidualnej konsultacji z pastorami lub wskazanymi liderami;
  • comiesięczny list z przesłaniem od głównego pastora Kościoła Chwały dedykowany zewnętrznym członkom;
  • pomoc merytoryczna w założeniu i prowadzeniu grupy domowej: dostęp do materiałów, nauczań;
  • nieodpłatny egzemplarz książki „Kościół pełen Chwały” oraz płyty „Kościół w ogniu”;

Od członków zewnętrznych oczekujemy zaangażowania w następujących obszarach:

• uczestniczenie w nabożeństwach emitowanych on-line;
  • uczestniczenie w comiesięcznych postach kościoła;
  • w miarę możliwości uczestnictwo w służbach kościoła, które nie wymagają fizycznej obecności w kościele;
  • regularna modlitwa o pracę i przywództwo Kościoła;
  • w miarę możliwości uczestniczenie w konferencjach i seminariach organizowanych przez Kościół Chwały;
  • regularne przekazywanie dziesięciny, co jest wyrazem posłuszeństwa Słowu oraz przymierza z lokalnym kościołem.

Osoby zainteresowane tą formą członkostwa zachęcamy do wypełnienia i wysłania formularza zgłoszeniowego, następnym krokiem będzie rozmowa z przedstawicielem przywództwa Kościoła Chwały.