V edycja Szkoły Służby

W dniach 6-7 grudnia 2019 odbędzie się piąta edycja Szkoły Służby.

Kościół Chwały serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w piątej edycji Szkoły Służby z udziałem gościa specjalnego Nobina Samsona. To wyjątkowe dwa dni intensywnego treningu duchowego: modlitwy, głoszonego Słowa Bożego i uwielbienia przeznaczone dla wszystkich wierzących, czynnie zaangażowanych w pracę kościołów lokalnych, placówek misyjnych i innych grup budujących Ciało Chrystusa.

Szkoła Służby to odpowiedź dla Ciebie na ten sezon. Bóg chce, abyś stał się dziedzicem obietnic Bożych, zrzucając z siebie raz na zawsze szatę niewolnika. On pragnie zabrać Cię z miejsca pustyni duchowej i wprowadzić do ziemi obiecanej pełnej błogosławieństwa oraz prawdziwego owocowania.

• Nobin Samson
  • Marcin Podżorski
  • Janusz Szarzec
  • Agnieszka Onyszczuk
  • Marta Wróbel

Miejsce:

• ul. Skibicka 5 | Warszawa-Okęcie (Siedziba Kościoła Chwały)
  • W trakcie spotkań zapewniamy opiekę nad dziećmi.

Plan zjazdu:

Piątek:

• 10.30-14:00 I część
  • 14:00-15:00 przerwa obiadowa
  • 15:00-17.30 II część
  • 19.30 nabożeństwo modlitewne Kościoła Chwały – Transmisja online

Sobota:

• 10.30-14:00 III część
  • 14:00-15:00 przerwa obiadowa
  • 15:00-16.00 IV część
  • 16:00-16:15 przerwa kawowa
  • 16:15-17:45 spotkanie z usługą o ludzi (Słowo i modlitwa)

Koszty uczestnictwa:

• Uczestnictwo w Szkole jest odpłatne i kosztuje 50 zł za dwa dni zjazdu (w cenie jest poczęstunek w formie ciepłego dania). Istnieje możliwość udziału w jednym dniu Szkoły; koszt: 30 zł.
  • Opłata za udział w transmisji LIVE ze spotkań: 35 zł / dwa dni szkoły (z możliwością dostępu do archiwum nagrań).

Zapisy oraz informacje w biurze Kościoła Chwały lub online: