Szkoła Bożych Liderów

Zapraszamy Cię do Szkoły Bożych Liderów!

To szkoła dla chrześcijan, którzy z całego serca szukają Boga i pragną głębokiej transformacji swojego życia.

W SBL odkryjesz czym jest kościół, zbudujesz solidny fundament Słowa Bożego w swoim życiu, nauczysz się współpracy z ludźmi, przemienisz swój umysł i oczyścisz charakter do służby.

Szkołę Bożych Liderów w latach 2015-2018 ukończyło około 120 osób z całej Polski. Większość z nich stała się liderami w swoich kościołach lokalnych i weszło do służb. Znaczna część z nich odkryła swoje powołanie i obdarowanie. Wielu przełamało swoje słabości, podniosło się z niemocy do wymiaru Bożego wojownika, wzrosło w sile i mocy duchowej. Udział w szkole przyniósł owoc w ich życiu osobistym, zawodowym i w służbie.

Rozpoznaj proroczy wymiar czasu, w których żyjemy – czasu duchowego przesilenia w Europie przed wielkim Bożym poruszeniem i stań się jednym z Jego użytecznych narzędzi!

4 MIESIĄCE!
1 marca-28 czerwca 2019 r.

INTENSYWNOŚĆ!
od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-12:00

GŁĘBIA!
Duchowy ładunek: uwielbienie / modlitwa /Słowo Boże / udzielenie namaszczenia

ZMIANA!
Stylu życia, charakteru, myślenia!

UCZENIE SIĘ W PRAKTYCE!
Ewangelizacja / Usługiwanie / Służba