Spotkanie mężczyzn – Odwrócony porządek w rodzinie

Współczesny świat trapi wiele kryzysów, wśród nich kryzys męskiej tożsamości. Jak sprostać rosnącym wymaganiom codziennego życia, jak spełnić się w roli mężczyzny indywidualnie, w rodzinie i społeczeństwie? Czy istnieje wzorzec prawdziwego mężczyzny? Jak nie abdykować ze swojej duchowej pozycji autorytetu i, mając realny wpływ, kreować świat dokoła siebie?

Słowo Boże zawiera odpowiedzi na wszystkie te pytania, a każdy mężczyzna, prawdziwie poddany Bogu, może wypełniać swe powołanie bycia duchowym liderem, nadawania kierunku w życiu własnym i swej rodziny. Może być w pełni wolnym i nieograniczonym w wierze zdobywcą!

Jeśli z serca tego pragniesz, chcesz życiowych przełomów i osiągania zamierzonych celów, to zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkania organizowane regularnie w siedzibie Kościoła Chwały w Warszawie przy ul. Skibickiej 5.

Przyjdź sam i zaproś swoich znajomych!

Nie może Cię tam zabraknąć. Do zobaczenia!

Tytuł najbliższego spotkania:
• „Odwrócony porządek w rodzinie”

Głoszący:
• Pastor Marcin Podżorski