Noc Sylwestrowa 20017 / 2018

Drodzy członkowie i sympatycy Kościoła Chwały!

„Życzę Wam wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku!

Wierzę, że wchodzimy jako cały Kościół Chwały w sezon otwartego nieba. Bóg przygotowuje nas do tego, abyśmy przeskoczyli naturalne ograniczenia i weszli na nowy poziom funkcjonowania w wymiarze naturalnym jak i ponadnaturalnym. Wchodzimy w wymiar manifestacji Bożego Królestwa, z widzialnymi znakami, cudami, uzdrowieniami, wypełnionymi obietnicami. Kościół wchodzi w wymiar Ducha i mocy. Oblubienica będzie gromadziła się w radości i ekscytacji na spotkanie z Duchem Świętym, wołając: „Przyjdź Panie Jezu”.
A wówczas On przyjdzie (Obj 22:17;20). To będzie rok ekscytującej przygody i chodzenia w Duchu!
Rok, w którym rzeczywistością jest Chrystus (Kol 2.17).

Błogosławimy Was i Wasze rodziny i wierzymy, że razem wykonamy kolejny krok na
drodze
i staniemy się częścią Bożego poruszenia, które nadchodzi.

Zapraszamy Was do udziału w nabożeństwie Sylwestrowym. Przybądź, spędź ten czas z Bogiem, weź Słowo i namaszczenie do tego, co Bóg dla Ciebie przygotował w 2018 roku”.

Marcin Podżorski
Starszy Pastor Kościoła Chwały

Wieczór Sylwestrowy rozpoczniemy od wspólnej Agape o godz. 20.00. To będzie czas rozmów, budowania relacji, dzielenia się tym, co Bóg zrobił w życiu każdego z nas, oczekiwania na wspaniałe spotkanie z Duchem Świętym.

O godzinie 22.00 rozpoczniemy nabożeństwo Sylwestrowe.

Będzie to potężny czas spotkania z Bogiem. Rzeczywistość Bożego Królestwa będzie płynęła – wolność, radość, pokój, modlitwa o uzdrowienie, namaszczone nauczanie, ponadnaturalne poruszenie się Boga wśród nas, złamanie ograniczeń w myśleniu, uwolniona wiara o potężne rzeczy w naszym życiu! Tego się spodziewamy i tego oczekujemy dla każdej osoby, która chce być częścią Bożego działania!

Zapraszamy Cię serdecznie! Razem wejdźmy w Nowy Rok – rok ekscytującej przygody z Duchem Świętym!

*Jeśli nie możesz być z nami w Warszawie, zachęcamy, bądź z nami on-line od godz. 22.00.