Serwis internetowy Voice for Europe

Voice for Europe to najnowszy projekt Kościoła Chwały, skierowany do anglojęzycznych mieszkańców Polski i Europy.

W serwisie znajdują się: wywiady, blogi, nauczania, artykuły, muzyka – wszystko bezpłatnie i w języku angielskim.

Twórca i inicjator projektu, pastor Marcin Podżorski tak mówi o wizji Voice for Europe: „Każdy chciałby mieć przebudzenie w Europie, ale przebudzenie wymaga silnych kościołów zbudowanych na apostolskim fundamencie, gromadzących ludzi o mentalności Królestwa Bożego. Tylko takie silne kościoły, które wydają dobry owoc i zradzają ludzi do prawdziwego uczniostwa, mogą zmienić otoczenie i oblicze naszego kontynentu. Chcemy dać Wam narzędzia, które was wyposażą, dadzą wam moc, odwagę i siłę do tego, żeby zanieść przesłanie przebudzenia do miast i regionów Europy.”

Znajdziesz nas na: www.voiceforeurope.com.

Prowadzącą serwis jest Mary Seidler.

Zapraszamy!