Seminarium z Nobinem Samsonem!

Kościół Chwały zaprasza do swej siedziby przy ul. Skibickiej 5 w Warszawie na marcowe seminarium z Nobinem Samsonem.

Nobin Samson – założyciel i pastor dynamicznie rozwijającego się kościoła New Dawn w Londynie jest jednocześnie uznanym, międzynarodowym mówcą w służbie proroka. Powołany przez Boga, by wprowadzał kościół w rzeczywistą obecność Ducha Świętego, od lat, podróżując po całym świecie, usługuje słowem proroczym i uzdrowieńczą mocą Boga. Pomimo młodego wieku, dysponuje szerokim doświadczeniem, ucząc i udzielając ze swego daru innym liderom i przywódcom chrześcijańskim.

Pastor Nobin jest członkiem międzynarodowej organizacji ISAAC założonej przez Jonathana Davida. Zamieszkuje obecnie w Wielkiej Brytanii, choć część swego życia spędził jako misjonarz w Azji Południowo-Wschodniej. Jest również autorem chrześcijańskich książek i odnoszącym sukcesy biznesmenem. Życiową pasją Nobina pozostaje budowanie zwycięskiego kościoła Jezusa Chrystusa, poszerzanie Jego królestwa na ziemi i zbawienie milionów dzięki głoszeniu Ewangelii w mocy Ducha Świętego.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nadchodzącym seminarium wszystkich chrześcijan pragnących świeżego Bożego działania, podniesienia i precyzyjnego słowa proroczego uwolnionego do ich życia!

16 marca (piątek)
9.00-12.00 – wykłady w Szkole Bożych Liderów (dostępne dla każdego, koszt: 15 zł/os)

17 marca (sobota) – koszt 30 zł/osoby
– 10:30-13:30 – I sesja