Sam Childers w Polsce!

„Kaznodzieja z karabinem” znowu w Polsce!
Zmień swoje życie i posłuchaj człowieka, który niesie przesłanie nadziei…

Były przestępca, handlarz narkotyków, który spotkawszy się z Chrystusem, przeżył niezwykłą transformację: z kryminalisty stał się obrońcą tysięcy afrykańskich dzieci-porywanych i osieroconych.

Sam i jego zespół ratują dzieci z dotkniętych konfliktami zbrojnymi zapalnych regionów Afryki Wschodniej. Jego historia została przedstawiona w filmowej superprodukcji pt. „Kaznodzieja z karabinem” (z udziałem Gerarda Butlera i Michael Shannon).

Organizacja „Angels of East Africa” pomaga dzieciom, których rodziny zostały zamordowane przez rebeliantów, ofiarom handlu ludźmi i innym poszkodowanym w działaniach wojennych w Ugandzie, Sudanie Południowym oraz Etiopii. W sierocińcu założonym w Sudanie (Childrens Village Orphanage w Nimule) przebywa 300 dzieci.

Sam Childers mówi o sobie w wywiadzie:

„Moim celem jest zmiana życia – dzieci i każdej osoby, do której będę mówił, przemawiał, dawał świadectwo czy głosił kazania.
Nieważne jakie są tego koszty, ale jeśli mogę coś zmienić i ocalić dzieci, które same nie potrafią się bronić, zrobię to. Upadam, ale wciąż idę do przodu.”

Data: 3 marca 2018 (sobota)

Miejsce: ul. Skibicka 5, Warszawa-Okęcie

  • WSTĘP WOLNY

Więcej informacji i kontakt:

 

Zobacz wywiad z Samem Childersem (w j. angielskim):

Zobacz zwiastun filmu „Kaznodzieja z karabinem” 2011 r. (w j. polskim):