Post i Modlitwa

DRODZY CZŁONKOWIE I SYMPATYCY KOŚCIOŁA CHWAŁY

W dniach 31 lipca – 2 sierpnia 2018 (wtorek- czwartek) zachęcamy wszystkich członków i sympatyków Kościoła Chwały do wzięcia udziału w kolejnym poście i modlitwie.

Będziemy modlić się o świeże Słowo spod tronu Bożego i prorokować w naszym życiu, w każdej jego dziedzinie zmianę i przełamanie!

Modlitwa i post ma potężny wpływ na poziom objawienia Jezusa w życiu każdego z nas.

Forma postu jest uzależniona od indywidualnej sytuacji każdej osoby – w przypadku pracy fizycznej, może to być np. rezygnacja z jednego posiłku dziennie. Najważniejsze jest, aby każdy z nas był w oddzieleniu dla Boga i podłączony do Niego.

Razem łącząc się w modlitwie i wspólnym namaszczeniu możemy osiągnąć to, co niedostępne w pojedynkę!

Moc objawienia imienia Jezus zniszczy każdy problem w Twoim życiu!

Pastorzy Kościoła Chwały