Post i Modlitwa

DRODZY CZŁONKOWIE I SYMPATYCY KOŚCIOŁA CHWAŁY

W dniach 20.11-24.11 (poniedziałek – piątek) zachęcamy wszystkich członków i sympatyków Kościoła Chwały do wzięcia udziału w kolejnym poście i modlitwie.

Modlitwa i post ma potężny wpływ na poziom objawienia Jezusa w życiu każdego z nas. Będziemy pościć o to, żeby wszystkie Boże obietnice zapowiedziane dla Kościoła i dla nas zamanifestowały się w tym roku! Będziemy modlić się o nowy budynek!

Forma postu jest uzależniona od indywidualnej sytuacji każdej osoby – w przypadku pracy fizycznej, może to być np. rezygnacja z jednego posiłku dziennie. Najważniejsze jest, aby każdy z nas był w oddzieleniu dla Boga i podłączony do Niego.

Spotykamy się na wspólnych spotkaniach modlitewnych w środę i czwartek o godzinie 20:00. Post kończymy nabożeństwem w piątek o godz. 19.30.

Moc objawienia imienia Jezus zniszczy każdy problem w Twoim życiu!

Pastorzy Kościoła Chwały