Południowa Polska w ogniu dla Jezusa – Cieszyn, Katowice, Kraków, Nowy Targ

Zapraszamy na cykl spotkań z udziałem dr Petera Gammonsa, ewangelisty, który od ponad 40 lat głosi na całym świecie Ewangelię, docierając do milionów ludzi z przesłaniem, któremu towarzyszą uzdrowienia i cuda!

Doświadczysz pełnego mocy działania Ducha Świętego, dotykającego serca uwielbienia Boga i usłyszysz Słowo Boże, które może zmienić Twoje życie!

Wierzymy, że nadchodzi nowy czas Bożego poruszenia zarówno w naszym kraju, jak i Europie. Pragniemy, aby Boży ogień rozpalił serce każdego – bez wyjątku – tak, by ludzie w Polsce powstali do życia w wolności, zwycięstwie, w duchu i prawdzie (J 4:23). Co ważniejsze, by odpowiedzieli na Boże powołanie dla swojego życie i przekazywali pragnienie służenia Bogu kolejnym pokoleniom.

W lutym tego roku zainicjowaliśmy cykl konferencji Katowice w ogniu dla Jezusa, następnie Kraków w ogniu dla Jezusa. Dlatego w październiku będziemy kontynuować tę pracę, aby poprzez bezkompromisową prawdę Ewangelii ludzie doświadczyli mocy działania Ducha Świętego i weszli na ścieżkę swojego przeznaczenia.

Cieszyn, Katowice, Kraków, Nowy Targ – w tych miastach chcemy spotkać się z Wami. Wierzymy, że w każdym z nich Bóg szuka i wzywa ludzi. Słowo Boże mówi, że On „nie ma względu na osobę”, ale zawsze patrzy na ludzkie serce.

Czy odpowiesz na Jego wołanie? Może szukasz Go już od lat? Potrzebujesz Bożego dotyku? Jesteś chory i chciałbyś doświadczyć uzdrowienia? A może wydaje Ci się, że już wszystko widziałeś, i nic i nikt nie może Cię zaskoczyć?

Przyjdź na spotkanie z ewangelistą Peterem Gammonsem. Doświadcz mocy Ducha Świętego. Spotkaj się z Żywym Bogiem, wypróbuj Go dziś. Bóg nas potrzebuje, tak jak my jego. Wiesz dlaczego? „Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny”.

Ewangelista Peter Gammons – już jako młody chłopak został powołany przez Boga, by nieść światu świadectwo uzdrowieńczej mocy Chrystusa. Od tamtej pory – przez ponad 40 lat swej służby – dotarł bezpośrednio do ponad 100 mln ludzi z 70 narodów świata. Miał okazję głosić Ewangelię do 4 mln słuchaczy zgromadzonych w jednym miejscu (w Manili na Filipinach), co było wydarzeniem bez precedensu w historii chrześcijańskich misji. Swoją służbę realizuje między innymi poprzez organizowanie wielkich spotkań ewangelizacyjnych w dużych miastach, podczas których tysiące ludzi powierzają swe życie Panu Jezusowi i doznają uzdrowienia z chorób i dolegliwości. W swoim nauczaniu często podkreśla: „Możesz mieć życie pełne cudów!”. W 2010 r. zainicjował projekt „Wizja 20/20”. Jej głównym założeniem jest pozyskanie 20 mln dusz dla Chrystusa do 2020 r. Do tej pory ponad jedenaście milionów ludzi oddało swe życie Chrystusowi.

Każde spotkanie rozpocznie się uwielbieniem, które poprowadzi zespół Sound of Glory.

Sound of Glory jest służbą uwielbienia w Kościele Chwały w Warszawie. Przez ich niekonwencjonalną muzykę, dynamizm i prorocze uwielbienie możesz doświadczyć obecności Ducha Świętego i prawdziwie spotkać się z Żywym Bogiem.

Plan spotkań:

 • Cieszyn 5.10
  Gdzie: Kościół Chwały, Gumna 8
  Start: 18:00
  Wstęp: wolny
 • Katowice 6.10
  Gdzie: Park Inn by Radisson, sala GOLD, ul. Bytkowska 1a
  Start: 15:00 – 19:00. Równolegle w trakcie spotkania w Katowicach odbędzie się spotkanie dla dzieci: „Dzieci w akcji” prowadzone przez służbę dziecięcą Kościoła Chwały (dla dzieci w wieku 6-12 lat). Opłata za udział w spotkaniu: 20 zł (dorośli). Dzieci: 0-12 lat: bezpłatnie. Młodzież 13-18 lat: 10 zł.
 • Kraków 13.10
  Gdzie: Hotel Park Inn by Radisson, ul. Monte Cassino 2
  Start: 15:00 – 19:00
  Opłata za udział w spotkaniu: 20 zł
 • Nowy Targ 14.10
  Gdzie: Hotel Casa, ul. Królowej Jadwigi 17
  Start: 16:00 – 20:00
  Opłata za udział w spotkaniu: 10 zł

Ważne! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na spotkaniu w Cieszynie, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację na stronie wydarzenia lub drogą mailową: office@kosciolchwaly.pl

Uwaga!

Zapraszamy na trzy dodatkowe spotkania z Peterem Gammonsem w Warszawie, w siedzibie Kościoła. Informujemy przy tym, że spotkania te nie będą transmitowane on-line. Tym bardziej zachęcamy Wszystkich do uczestnictwa.

 • Warszwa 9.10 – 11.10
  Gdzie: Kościół Chwały, ul. Skibicka 5
  Start: 19:00 – 21:00
  Wstęp: wolny

    Informacje dodatkowe:

 • Tel: 22 846 87 59 | kom. 534 827 836
 • office@kosciolchwaly.pl

Możesz pomóc w dotarciu z informacją o spotkaniu w swoim regionie!

Dla osób, które chcą rozpropagować w swoim otoczeniu informacje o tym wydarzeniu przygotowaliśmy ulotki, plakaty oraz materiały ewangelizacyjne (broszury ewangelizacyjne Reinharda Bonnke „Jak przyjąć cud od Boga?”, „Bóg, który leczy”, „Pewność zbawienia”, „Wiara rozpraszająca mrok”, „Ten,  który nadchodzi”) oraz prezent: książkę dr Petera Gammonsa „Uzdrawiająca moc Chrystusa dzisiaj”. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt: tel. 22 846 87 59 lub office@kosciolchwaly.pl

Rejestracja: