Płyta „Kościół w ogniu”

„Płyta Kościół w ogniu to piąta z kolei płyta zespołu Sound of Glory – grupy uwielbienia Kościoła Chwały. Zaczyna się nowy czas wylania Bożego Ducha i manifestacji Jego mocy. Wierzę, że możesz tego doświadczyć, słuchając tej płyty”.
Ula Matan, pastor uwielbienia

Album składa się z 2 płyt CD, na których znajduje się 14 pieśni.

Produkcja muzyczna: Kornel Popławski
Mix: Marian Lech
Mastering: Robert Szydło
Projekt okładki: Tomasz Wasiak

Przejdź do sklepu: Płyta „Kościół w ogniu” – 2xCD

O zespole:

Sound of Glory jest służbą uwielbienia Kościoła Chwały. Motywem przewodnim zespołu jest przede wszystkim wywyższenie Jezusa Chrystusa. Ich styl uwielbienia odzwierciedla przesłanie kościoła dla każdego chrześcijanina – aby żył pełnią władzy, wolności i autorytetu, który jest  dany w Jezusie Chrystusie.

Grupa mobilizuje i pobudza chrześcijan do aktywnego udziału w uwielbieniu. Dzięki ich niekonwencjonalnej muzyce, dynamizmowi i proroczemu uwielbieniu, słuchający mogą doświadczyć obecności Ducha Świętego – wejść w sferę ponadnaturalną – do miejsca, w którym wszystko jest możliwe, gdyż w Bogu nie ma ograniczeń.

Zespół ma na swoim koncie już 5 płyt, z czego najnowszą jest Kościół w Ogniu.

Odwiedź nas na Facebook’u: Sound of Glory

Posłuchaj pieśni uwielbienia na profilu YT Kościoła Chwały