Peter Gammons w maju w Polsce!

Szukasz Boga? Słyszałeś o Nim, ale go nie doświadczasz?

Czy cierpienie ma jakąkolwiek wartość? Czy Bóg chce uleczyć każdego? Przekonaj się, że Bóg może dotknąć twojego życia i zmienić je bezpowrotnie. Za Jezusem chodziły tłumy, a on uzdrawiał wszystkich. I jest taki sam – dzisiaj, wczoraj, jutro i na wieki!

Zapraszamy na wyjątkowe spotkania dla wierzących, poszukujących Boga, pragnących zmiany w życiu! Dobra Nowina Jezusa Chrystusa o zbawieniu, uzdrowieniu z wszelkich chorób i wolności od związań poparta znakami i cudami.

Dr Peter Gammons jest znanym na całym świecie ewangelistą i znawcą Biblii. Jego pasją jest dotrzeć do świata i przemienić go dla Chrystusa.  Przez 40 lat swej służby dotarł bezpośrednio do ponad 100 mln ludzi z 70 narodów świata. Miał okazję głosić Ewangelię do 4 mln słuchaczy zgromadzonych w jednym miejscu, co było wydarzeniem bez precedensu w historii chrześcijańskich misji. Już jako młody chłopak został powołany przez Boga, by nieść światu przesłanie o uzdrowieńczej mocy Chrystusa. Podczas spotkań z jego udziałem tysiące ludzi powierza swe życie Jezusowi i doznaje uzdrowienia z chorób i dolegliwości.  Dr Gammons jest autorem ponad 70 książek i podręczników, a jego prace tłumaczone są na wiele języków.

Harmonogram spotkań:

• 11 maja (sobota) Lublin, Kościół Chwały w Lublinie, godz.17.00, Hotel Victoria, ul.Narutowicza 58/60
  • 12 maja i 19 maja (niedziela) – Kościół Chwały Warszawa, nabożeństwo niedzielne, godz. 10.30
  • 13-14 maja (poniedziałek, wtorek) – Kościół Chwały Warszawa, wykłady w Szkole Bożych Liderów, godz.9.00-12.00 (wstęp 15 zł)
  • 15 maja (środa) Tarnów, Hotel Krzyski, ul. Krzyska 52B, godz.18.00
  • 16 maja (czwartek) Grupa Kościoła Chwały w Nowym Targu, ul. Królowej Jadwigi 33, godz.18.00
  •  17 maja (piątek), Cieszyn (Kościół Chwały, Gumna 8) godz.18.00
Zapraszamy na spotkanie z naszym gościem podczas wieczornego koncertu Sound of Glory!
18 maja (sobota) Warszawa (Kościół Chwały, ul. Skibicka 5), godz. 22:00 – modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie od problemów.
Wstęp:
bezpłatny (poza wykładami w Szkole Bożych Liderów; udział w zajęciach 15 zł)
Informacje:
e-mail: office@kosciolchwaly.pl