Noc w Kościele Chwały

Zapraszamy na wyjątkową noc w Kościele Chwały!

W programie wyjątkowy koncert uwielbienia zespołu Sound of Glory. W trakcie koncertu nagrywamy klipy do premierowych piosenek z płyty „Heaven’s Invasion”. Przygotowaliśmy wspaniałą scenerię, oryginalne stroje i morze światła – jesteście ciekawi? Bądźcie z nami podczas tego epokowego uwielbienia!  Jeśli chcesz wziąć udział w porannych nagraniach do klipów – zapraszamy cię w sobotę 18.05 już od godz. 11:00!

Po koncercie zapraszamy na spotkanie z ewangelistą dr Peterem Gammonsem, który poprowadzi modlitwę o ludzi. Wieczór zakończymy poczęstunkiem i wspólnymi rozmowami.

Zapraszamy przyjaciół i sympatyków z Polski i zagranicy!

Harmonogram wieczoru:
20:00- koncert Sound of Glory z premierowymi piosenkami z płyty „Heaven’s Invasion”.
22:00 – spotkanie z dr Peterem Gammonsem – głoszenie i modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie od problemów
23:00 – poczęstunek i wspólne rozmowy
24:00 – zakończenie