Noc w Kościele Chwały

Zapraszamy na wyjątkową noc w Kościele Chwały!

W sobotę 29.06 od godz. 20:00 zapraszamy do udziału w kolejnym otwartym wydarzeniu organizowanym dla mieszkańców Warszawy w cyklu „Noc w kościele”. „Jest siła! Jest moc!” to hasło przewodnie wydarzenia, bo wiemy i spodziewamy się, że będzie moc – w uwielbieniu, modlitwie i Bożym działaniu!

Może nie znasz jeszcze Boga? Albo nawróciłeś się wiele lat temu i czujesz, że twoja relacja z Jezusem wymaga głębokiej naprawy i oczyszczenia? Serdecznie zapraszamy cię do nas. To wydarzenie jest wspaniałą okazją do osobistego poznania Boga, pogłębienia swojej pasji dla niego i przełamania w każdej dziedzinie życia, która potrzebuje Bożej ingerencji: uzdrowienia, uwolnienia czy rozwiązania problemów. Uwielbienie poprowadzi Sound of Glory. W trakcie wieczoru nie zabraknie również potężnych świadectw oraz modlitwy o potrzeby ludzi. Wieczór zakończymy poczęstunkiem i wspólnymi rozmowami.
Zapraszamy przyjaciół i sympatyków oraz każdą osobę, która chciałaby nas poznać bliżej!Harmonogram wieczoru:
20:00- uwielbienie – świadectwa – modlitwa. Uwielbienie z premierowymi piosenkami z płyty „Heaven’s Invasion” prowadzi Sound of Glory

23:00 – poczęstunek i wspólne rozmowy
24:00 – zakończenieCzas: