Noc w Kościele Chwały

Zapraszamy na niezwykłą noc w Kościele Chwały!

W sobotę 21.09 od godz. 20:00 serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym otwartym wydarzeniu organizowanym dla mieszkańców Warszawy z cyklu „Noc w kościele.” Tym razem z udziałem gości specjalnych z Malty i Wielkiej Brytanii. „Jest siła! Jest moc!” to hasło przewodnie wydarzenia.

Może nie znasz jeszcze Boga? Albo nawróciłeś się wiele lat temu i czujesz, że twoja relacja z Jezusem wymaga głębokiej naprawy i oczyszczenia? Przyjdź  i skorzystaj z okazji, by osobiście poznać Boga. Rozpal w sobie na nowo pasję dla Bożych rzeczy. Weź swój przełom w każdej dziedzinie życia!

W programie:

• żywiołowa muzyka pełna radości i energii
  • fascynujące historie działania Bożego
  • modlitwa, która przyniesie odpowiedź na twoje potrzeby

Z udziałem:

• Sound of Glory – zespół uwielbienia Kościoła Chwały. Słuchając ich uwielbienia, możesz doświadczyć realnej obecności Ducha Świętego, wolności i radości.
  • Matthew Grech – producent muzyczny i autor licznych pieśni, lider uwielbienia. W 2018 r. wziął udział w maltańskiej edycji programu X-factor, w którym opowiedział o historii swojego nawrócenia oraz uwolnienia z homoseksualizmu. Podróżuje po świecie jako mówca, niosąc przesłanie Chrystusa do narodów.
  • Mike Davidson – lider chrześcijańskiej organizacji non-profit Core Issue Trust. Organizacja wspiera kobiety i mężczyzn wychodzących z homoseksualizmu. Reżyser dokumentu Voice of the Silenced (przetłumaczony również na jęz. polski).
Zapraszamy Wszystkich przyjaciół i sympatyków oraz każdą osobę, która chciałaby nas bliżej poznać.
Miejsce:
Siedziba Kościoła Chwały w Warszawie, ul. Skibicka 5