Modlitwa o Polskę

Drodzy Pastorzy, Liderzy, Członkowie i przyjaciele Kościoła Chwały!

Przed nami obchody 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Kościół Chwały w Warszawie organizuje z tej okazji w piątek 9 listopada o godz. 19:30 wspólną modlitwę, na którą zaprasza wszystkich napełnionych Duchem Świętym chrześcijan, którym dobro Polski leży mocno na sercu.

Skuteczna modlitwa zanoszona z wiarą jest potężnym duchowym narzędziem. Ma wpływ na otaczającą nas rzeczywistość, na procesy społeczne zachodzące w Polsce, na gospodarkę, bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne.

Nadszedł czas wielkich Bożych poruszeń wśród narodów, poprzedzonych potężnymi modlitwami świadomych duchowej władzy chrześcijan. Będziemy modlić się, aby Boże plany dla naszego narodu ziściły się, zgodnie z wolą Bożą w niebie.

Zapraszam każdą osobę, która chce stać się częścią modlitwy wstawienniczej o nasz kraj do wspólnej modlitwy i uwolnienia proroczego przepływu ducha, aby Królestwo nieba, stało się realne na ziemi.

Spotkanie będzie transmitowane online na stronie internetowej kościoła.

Z Bożym błogosławieństwem,
Pastorzy Kościoła Chwały