Kurs biblijny „Fundamenty Wiary”

„Bo Słowo Boże jest żywe i skuteczne, ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić zamiary i myśli serca.” List do Hebrajczyków 4:12

Zapraszamy na kolejną edycję kursu biblijnego przeznaczonego dla wszystkich wierzących rozpoczynających życie z Bogiem oraz dla tych, którzy pragną wzmocnić fundament Słowa w swoim życiu. To, jak trwale oprzemy się na Słowie Bożym, zdecyduje o jakości wiary i zdeterminuje naszą przyszłość. Stawanie się uczniem Chrystusa i bycie prowadzonym przez Ducha Bożego jest niemożliwe bez udziału w tym procesie żywego Słowa. Mądry człowiek jest w stanie wyjść zwycięsko z wszelkich burz życiowych, jeśli wcześniej nauczył się praktykować na co dzień Słowo Boże.

Tematyka kursu obejmie podstawowe zagadnienia chrześcijańskiego życia takie jak nowe narodzenie, chrzest wodny i chrzest w Duchu Świętym, wiara, Biblia, modlitwa, uzdrowienie, uwolnienie, Boży system ekonomiczny, kościół i służba wierzącego. Zwrócimy uwagę nie tylko na podstawy doktrynalne, ale przede wszystkim na aspekt praktyczny omawianych zagadnień.

Ta edycja kursu obejmie osiem spotkań. Nauczycielami będą  liderzy w Kościele Chwały: Paweł Haponiuk i Ewa Gnatowska, a niektóre ze spotkań poprowadzą pastorzy: Marcin Podżorski i Urszula Matan.

Spotkania odbywają się w siedzibie Kościoła Chwały przy ul. Skibickiej 5 w Warszawie. Spotkania trwać będą ok. 2 godzin.

Do zobaczenia!

Miejsce:
• Siedziba Kościoła Chwały, ul. Skibicka 5, Warszawa-Okęcie

Czas:
• Sobota, 18 czerwca 2016, g. 10:00-12:00

Temat: „Doktryny katolickie- różnice miedzy tym jak my wierzymy, a jak wierzy tradycyjny kościół”, a spotkanie poprowadzi Ewa Gnatowska.

Więcej informacji:
• e-mail: office@kosciolchwaly.pl