„Kościół pełen chwały” – Nowość wydawnicza

Książka „Kościół pełen Chwały” – pastor Marcin Podżorski
Premiera: 15 lutego 2017

Na rynku książek o tematyce chrześcijańskiej istnieje wiele pozycji, które opisują relację człowieka z Bogiem oraz poradników, jak wieść spełnione życie. Niewiele natomiast jest książek, które przekazują rzetelne nauczanie na temat zasad nowotestamentowego Kościoła i jego fundamentów oraz sposobu funkcjonowania. A tymczasem to zdrowo funkcjonujący kościół jest warunkiem doświadczenia pełni Bożego działania w naszych społecznościach, rodzinach, kraju.

Książka „Kościół pełen chwały” przekazuje podstawy nauczania apostolskiego, wskazuje zasady ustanowione przez Jezusa – Głowę Kościoła oraz obnaża niewłaściwe praktyki duchowe wielu współczesnych kościołów. Książka napisana jest z pozycji praktyka, pastora z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu kościoła, duchowego ojca wielu liderów oraz pastorów kościołów lokalnych. Zawiera prorocze przesłanie dla Kościoła Jezusa Chrystusa dzisiaj.

Cena detaliczna: 29,90 zł
Zamówienia prosimy składać w sklepie internetowym Fundacji Nadzieja dla Przyszłości.
Księgarnie przykościelne oraz osoby zainteresowane dystrybucją książki prosimy o kontakt z biurem: tel.: + 48 22 826 51 86